Maybelline-Define a lash

vodka

No ja som si ju kupila uz dva krat som snou velmi spokojna myslim tu maybelline define lash , je super, fakt, a stoji okolo 200sk.a ako jedina mi vydrzala dva mesiace

mirka 23

Lilusqa, ak máš viac peňazí, tak si kúp inú, lepšiu. Tak ako som písala Max factor Masterpiece Max je najlepšia, ale stojí 450sk. Ďalej po nej sú ešte dobré Loreal obojstranné (najlepšia je tá s hrebeňom), tie sa dajú zohnať aj za 300sk. Sú určite lepšie ako Maybeline.
Opýtaj sa kamarátiek, či už mali maskaru od Max Factor, alebo Loreal, určite by potom netvrdili, že Maybelline je najlepšia.

vevergua

Dobra spirala je aj od Rimmel, Extra super lash. nestoji vela, ale ma super kremove zlozenie, nelepi riasy a urobi ich pekne.

lilusqa

tuto spiralu pouzivju uz dve moje kamaratky a su s nou velmi spokojne ale pisete tu ze nie je bohvie co taQ teraz neviem ci si ju mam kupit alebo nie:((

doremi

maam a som veeelice spokojna,vrelo odporucam...moja mamca ma tiez kratke a jemne mihalnice a krstna tiez,no ked vzskusali tuto spiralu,bolo vidno rozdiel a boli velmi spokojne

sharon_23

Ahojte. Najskor som s touto spiralou nebola moc spokojna, lebo mi riasy riadne predlzila, ale pri tom zostali hrozne riedke... no neskor som sa s nou asi lepsie naucila robit, a teraz je uz v pohode. Inak najviac som spokojna s Maybelline Lash Stylist, je to naj spirala aku som kedy mala. Odporucam!!! A take tie drahe ako Max Factor a Loreal som este neskusala, takze mozno je medzi nimi aj nejaka lepsia :)

minnieee

velmi zla spirala....urcena je len pre dlhe riasy ktore pekne zvyrazni, ale na krajsie riasy vobec nie je vhodna....nie som spokojna a neodporucam