Maybelline-Define a lash

nella81

Špirála Define-A-Lash od Maybelline je naozaj super, oplatí sa ju kúpiť a nie je ani drahá, takže kľudne do toho!!!

sisa17

ahojte!ja som uz vyskusala ozaj vsetky spiraly ale mozem vam povedat ze naj su podla mna L´oréal a Max Factor...su drahe ale stoja zato...okrem jednej ktora je najdrahsia asi Volume shocking ta sa mi moc nelubila..ale Mastrerpiece Max od Max Factor ta je jedinecna..ale nie je zla ani Define-A-Lash od maybelline a tiez Volume Artist od Astor..tieto spiraly su vsetky s ohybnou gumovou hlavou...su vynikajuce odporucam ich vsetkym:)

mia

mne sa pacia vsetky spiraly od maybelline ale najviac mi vyhovuje define a lash. je fakt super a vobec sa nerozmazava a nerobi hrubky. mozem ju len odporucit

bastilka

S touto špirálou som veeeelmi spokojná...!!!!A som si 100 % istá, že si ju ešte kúpim. Na prvé miesto patrí Max Factor 2 000 Calories, a Maybelline Define a Lash je tesne za ňou. S každou riasenkou sa treba naučiť pracovať a potom je výsledok ohromný. Vôbec sa nedrobí, neotláča a čo ma prekvapilo, mám ju už 3 mesiace a je ako nová. A to si dávam špirálu na novo aj 2xkrát denne!!! Vrele odporúčam pre zvodný pohľad a dlhé riasy :-))))

ivuus

Wonder Lash od oriflame..je uplne perfektna..fakt odporucam..sestra mi vravela ze som mala ako keby umele mihalnice..ale musis sa s tym trosku pohrat..inak naozaj odporucam

janka

aj ja som si ju kúpila v nádeji že bude dobrá ale bohužiaľ.Vôbec nie je dobrá najbližšie by som chcela skúsiť Wonder Lash od oriflamu máte ju niekto?

adela64

ahojcek,ja ju mam ale zeby som bola spokojna to nie,vobec sa mi nelubi,ked som chcela zvyraznit mihalnice musela som si dat aj tri vrstvy a aj tak to nebolo ono...mne najviac vyhovuju od max factor a loreal,su to super spiraly ale s ktorou som tiez bola mooooc spokojna a je to lacnejsia ako tie predosle tak to je Rimmel Magnif`eyes,je taka cierna s cervenym vrchnacikom,tiez ma stetinku taku tu kefkovitu cervenu a mne nadherne zvyraznila mihalnice!!!odporucam,ja si ju urcite zasa kupim