Cysta na bedrovom klbe

Príspevok v téme: Cysta na bedrovom klbe
lubos55555

mi to poveedal ortoped, ale nic viac, lebo asi ma vela ludi vzdy a neni ochotny ani minutu mi povedat, ze co to sposobuje ako dlho to budem liecit na co si mam davat pozor... proste ani pol slova... mas cistu tu ti trci(ukazal na rtg) a lahni si.. pichol injekciu a vsetko ked mi pisal recept na volake lieky ( AFLAMIL, TRAMAL) tak som sa ho pytal ci ma z toho mozu boliet aj ostatne klby. dal peciatku, listok a poslal ma za sestrickou, ktora si tam musela nieco zapisat a ja som jej podpisal, ze som dostal injekcie...
a teraz neviem ci mozem behat alebo co mam robit proste neviem nic... za kolko sa vyliecim nic iba o tyzden idem znova na injekciu a to je cele co viem..
bolia ma vsetky klby aj mi praska v nich a najhorsie , ze sa mi trasu ruky aj nohy a ked si idem lahnut zo sedu alebo opacne tak aj v krizoch... a toto iste som mal aj pri krcnom doktorovi mas krivu prepazku, operacia ak sa chces prid sa objednat odchod.. tak som bol za druhou, kto. bola normalna a mi vsetko vysvetlila a tiez mava vela ludi... fakt klobuk dole pred normalnymi doktormi...
tak pomozte daco, hocico co to je? ci sa to vylieci dako? na co si mam davat pozor? co si mam kupit alebo co neviem?
mal to uz dakto?

sona jesenska

Chcela by som sa opítať ako dlho to budem mať a či tie bolesti pominnú. Neviem čo mám robiť prosím pomožte mi.

RNG

Suplasyn je sodium hyaluranat, pomaha lubrikacie(klbovy maz) ale ja by som volil radsej oralnu(pipulky) podobu, hyaluronicku kyselinu ako sucast materialov na klby(glucosamin, chondroitin, MSM, Hyaluronicka kyselina,zelatina, huspenina, chrupavky...)
Prostriedky na klby a slachy najdes aj v mojich obchodoch.
Specificky na klbovy maz by som ale odporucil jest 2x do tyzdna jedno avokado. Tuky v avokade prestupoju do klbov(unsaponifiable),v celom tele, nie len lokalne v mieste injekcie.
Aj ine klby potrebuju klbovy maz, inac sa vyderu.A ked mas problemy s jednym, aj ine su nizko s mazom.

RNG

Zdroje enzymov: surove zeleniny, hlavne cvikla, ovocia ako ananas, papaja atd.
Ale enzymi mozno dostat aj vo forme extraktov, kde mas presne davky na klinicku ucinnost.Bertie sa to na prazdny zaludok pre ucinok na cistenie tela.
Co sa tyka jodu, morske rastliny ho obsahuju plno, menujem kelp, spirulinu a kombu.
Ale tiez som spomenul lacnu a ucinnu metodu dodania jodu cez kozu z jodovej tinktury v temach cysty, myomy a ine na tomto fore.
Zopakujem
5-10 kvapiek jodovej tinktury pod pazuchu alebo u zien na spodok brucha 1-2 krat za tyzden(kratkodobo mozno aj kazdy druhy den). Flak asi velkosti dlane zmizne za par hodin az 1 den.To znamena, ze telo jod absorbovalo postupne cez kozu.

lubos55555

takze cysta:)
tak mi porad co take mam jest..
co obsahuje vela jodu a enzymov ake ovocia a zeleniny?
no a este suplasyn mam(injekcia)
A da sa to vyliecit, lebo co poznam troch ludi co to maju a im to vyoperovali:(

RNG

aflamil=aceclofenac,ucinnost podobna, ako aspirin,len proti bolesti, protizapalove, , mozne bocne ucinky od nevolnosti az po poskodenie pecene a ladvin.
Neadresuje cystu.
Tramal=tramadol hydrochlorid, synteticky opiat, potlaca bolest, s hromadou bocnych ucinkov na nervovy system

Common side effects of Tramal:
Nausea and Vomiting

Constipation

Dizziness

Dry mouth

Sweating

Headache

Fatigue

Drowsiness

Weakness

Uncommon side effects of Tramal:
Dizziness when standing up from sitting or lying down (orthostatic hypotension)

Indigestion, diarrhoea, abdominal pain, flatulence

Changes in appetite

Trembling

Sleep disturbance

Nightmares

Skin reactions, rash

Difficulty passing urine

Blurred vision

Mozes si to skontrolovat na
www.virtualcancercentre.com

Zase nikde nevidim, ze by to malo nieco s cystou
Na cysty su enzymi a jod. To som spomenul uz mnohokrat.
Teda ak mas cystu, co je nic ine, nez lokalizovane smetisko v tele.