Cysta na bedrovom klbe

Príspevok v téme: Cysta na bedrovom klbe
lubos55555

mi to poveedal ortoped, ale nic viac, lebo asi ma vela ludi vzdy a neni ochotny ani minutu mi povedat, ze co to sposobuje ako dlho to budem liecit na co si mam davat pozor... proste ani pol slova... mas cistu tu ti trci(ukazal na rtg) a lahni si.. pichol injekciu a vsetko ked mi pisal recept na volake lieky ( AFLAMIL, TRAMAL) tak som sa ho pytal ci ma z toho mozu boliet aj ostatne klby. dal peciatku, listok a poslal ma za sestrickou, ktora si tam musela nieco zapisat a ja som jej podpisal, ze som dostal injekcie...
a teraz neviem ci mozem behat alebo co mam robit proste neviem nic... za kolko sa vyliecim nic iba o tyzden idem znova na injekciu a to je cele co viem..
bolia ma vsetky klby aj mi praska v nich a najhorsie , ze sa mi trasu ruky aj nohy a ked si idem lahnut zo sedu alebo opacne tak aj v krizoch... a toto iste som mal aj pri krcnom doktorovi mas krivu prepazku, operacia ak sa chces prid sa objednat odchod.. tak som bol za druhou, kto. bola normalna a mi vsetko vysvetlila a tiez mava vela ludi... fakt klobuk dole pred normalnymi doktormi...
tak pomozte daco, hocico co to je? ci sa to vylieci dako? na co si mam davat pozor? co si mam kupit alebo co neviem?
mal to uz dakto?