Kozmetický zázrak na výražky?

Príspevok v téme: Kozmetický zázrak na výražky?
weronha

Vyrazky, ako je vseobecne zname, ma okolo 80 percent populacie na Zemi. to je podla mna, celkom vela :).
akne, vyrazky, pupienky (volajte si to ako chcete, nikto ich aj tak nebude mat rad) a podobne chyby (nie chybicky) krasy sa vyskytuju nielen na tvarach pubertakov (ako som ja, hehe) ale aj na "dospelakoch". Mozno ste uz nasli nejaky kozmeticky zazrak ktory vam velmi pomaha (garnier, vichi a podobne srandy) takze toto okienko mozete pokojne zavriet, ale ak ste uz vyskusali VSETKO (teda...to si len myslite) a nic nepomaha tak tu mam pre Vas taku malu vecicku ktora pomohla mne, mojej mamine aj mojim dvom kamaratkam (ktore maju akne uz aj na chrbate, chudatka). vola sa to SKINOREN a je to taky kremik v tube ktory mi predpisala kozna doktorka. a teraz vazne, toto fakt nieje ziadna reklama na neviemco ale skratka fakt. SKINOREN si kupite len v lekarniach (nemusite mat predpis od doktorky) a stoji to priblizne 200 korun. pomaha to za jeden a pol dna a davate si to rano+vecer. osobne mi to pomohlo okamzite (hned na druhy den som mala takmer hladku plet = tie male pupaciky zisli hned, tie velke hnisave sa zmensili a neskor tiez zmizli) ale za taky tyzden sa mi par malych vratili. dost som sa nastvala (velmi) ze toto je zase s tych "super" šmejdov a poputuje to znova do kosa. ale mamina mi poradila aby som si to este tyzden davala. mamina, takze som ju posluchla. a cuduj sa svete- znova zislo vsetko prec a teraz ak si nic zbytocne nerypem, mam plet uplne hladku a bezchybnu (ak neratame moj mega nos :D ). takzee...nábeh na lekaren a SKINOREN sa vykupuje vo velkom :) vela stastia

dj textil

Ludia mne ale brutalne pomaha Zinerit , z predpisom stoji asi 150sk , bez neviem ale je to supeeer vec , pupaciky to festovo vysusi a zmiznu ale ostavaju trosku cervene suche miesta na ktore si davam garnier na velmi suchu plet ,plet mam potom dobru, nejaky ten nedostatok zakrijem aknekolorom a hotovo. A krasna tvar je na svete :)

m janík

treba zmeniť stravovacie návyky a dať si preliečiť tráviace orgány.Takto sa dosiahne trvalý efekt,mastičkami iba prechodný-toto je vnútorná záležitosť a preto zvonku ťažko ovplyvniteľná

lenocka987

ahojte, ja som uz vyskusala vselico, ale jedine co mi naozaj pomohlo je obycajna Alpa... Zakladom zahojenia vyrazky je aby sa nezapalila. Alpa ju vydenzifikuje a vycisti. vysusi ju a tym aj zmizne..len netreba ju chytat spinavymi rukami a rypat sa v nej.. Vseliake masticky mi vyrazky zapalili a potom to bolelo. Tu alpu si davam hned ako sa mi objavi vyrazka

lan

Ja mam teraz Duac gel, celkom zabera, ale nepouzivaj pokial mas aknoznu a zaroven citlivejsiu plet, spalil by ti ju, lebo obsahuje okrem ineho benzoyl peroxid.

nestle11

no tak dnes mi mamka volala ze hovorila o tej masti s koznou, ze nech to neskusam lebo je mozne ze sa vyhadzem, vela ludi je na to alergickych to znamena, ze asi tak z 10 ludi , maximalne dvom sa to podari,to povedala ona........takze mam otazku mate nieco lepsie???

asna

ahojte, ja som tiež vyskúšala veľa prípravkov,jedine co mne osobne zabralo Akneroxid5, bez predpisu, stoji okolo 200sk, vydrží dlho, lebo sa musi používať veľmi malo kremu a okrem toho odstáni aj červené škvrny

lan

No a mne to nezabralo VOBEC. Jedine, co ma dokaze vytiahnut z akne na par mesiacov, su antibiotika. Skinoren nula bodov. Mne to kozna vysvetlila tak, ze potvora sposobujuca akne sa moze spravat ako kvasinka alebo ako bakteria. Na kvasinku zabera Skinoren a ATB nie, a na bakteriu naopak.

nestle11

naozaj to pomoze??lebo ja tiez uz neverim takym co za tyzden zmenia vasu plet takze naozja sa pytam::::::::::pomaha to??