Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako získať

Príspevok v téme: ako získať
lenka114

prosím vás, nevedeli by ste mi poradiť, ako by som mohla získať srdce môjho kamaráta? možno to vyznie hlúpo, ale ja som ešte nikdy nešla k chlapcovi, s tým, že sa mi páči. A neviem ako nato. Viem, že sa mu páčim, problém je iba v tom že má priateľku, no a neviem, ani neviem ako ju ľúbi, lebo o tom veľmi nerozprávam, ani nespomenie svoju priateľku. To je na tom najhoršie že veľmi žiarlim, hoc iba sa rozpráva s mojou kamoškou, ale hocikým, jednoducho si neverím, hovorím si, prečo by som sa mu mala páčiť práve ja? ale viem, že sa mu páčím, iba otázne je, či to stačí na lásku z jeho strany, z mojej strany určite. Tak by som ho chcela :-( dakujem za rady

Soraja

lenka114 mrzi ma, ze sa trapis, ja som mala takuto platonicku lasku, trvala, neprehanam asi 5 rokov a vies co bolo potom? On mal zaujem o mna,a le ja som uz nemala o neho. Na vsetko treba cas. Vies, poviem ti otvorene, nechcem ta ranit, ale mozno ta ma rad iba ako kamaratku, je mu s tebou fajn, a to, ze ti nepovedal, ze svoje dievca miluje, neznamena, ze to tak nie je. Nechcem ti davat falosne iluzie. To vsetko co citi on vie len on sam. Mozem vedeit inak kolko mate obaja rokov? Vies ono, ked maju o teba aj tvoji kamarati zaujem a ty ich nechces, to znamena, ze este neprisiel ten pravy, uvidis, jedneho dna stretnes uzasneho chalana a prave vtedy, ked to budes najmenej cakat. Ja som svojho terajsieho spoznala a dali sme sa dokopy pri takych udalostiach, ze som mala za sebou stzrasne zly vztah, byvaly ma stale prenasledoval a vyhrazal sa mi, bola som psychicky utyrana, az som spoznala jeho, moje zlaticko a vobec som to necakala a zalubila soms a sice nie na prvy pohlad, ale na druhy urcite:-) Nenut sa do nicoho co nechces, ale snaz sa mat srdiecko otvorene aj pre mozneho pana praveho. Aby si zbytocne neprepasla sancu mat neikoho, kto ta bude skutocne milovat koli niekomu, kto si to nie ze nezasluzi, ale kto miluje niekoho ineho. Viem ze je to tazke, sama som to zazila, ale ver, ze ta to prejde, ked nebude odozva z druhej strany a potom sa nad tym len zasmejes a budes spominat. Ak chces mozme popisat aj cez mail:-)

lenka114

ahoj Soraja, ešte je všetko po starom, vieš niekedy som už taká zúfalá, prečo sa mi musia páčiť vždy zadaní muži, u mňa to bolo stále tak, a potom sa iba trápim. Mám kopec kamošom s ktorými by som si mohla začať, ale čo mám robiť, keď ja ich nechcem.A ten môj kamarát sa raz správa tak, že ho zaujíma čo je so mnou, raz je úplne pasívny ku mne. Chcela by som byť silná, nepísať mu, ale nie som. Už som mu aj povedala, že keby bol voľný, že sa mi páči atď , a mohli by sme byť spolu keby bol voľný, nato sa iba poďakoval, tak fakt neviem, ešte ja som sa cítila trápne. Ale ani raz mi nepovedal, že miluje svoju priateľku, že je s ňou šťastný. Neviem, už som aj nad tým rozmýšľala, že on sa v minulosti veľmi zranil, a neviem, možno sa bojí toho, že by som ho nechala. Na jeho mieste ani ja by som sa nevzdala niečoho čo je pekné za niečo čo je neisté a nezačala s niekým kto sa mi veľmi páči, je pekný, ale ešte nemal normálny vzťah, iba 1-2 týždňový a už má na to vek, nie? ja už fakt neviem, ale čo mám robiť keď v kuse naňho myslím. :-(

Soraja

lenka114 no co, este ta to drzi? chodis sem este? Ja chapem, ze chces byt stastna,a le stavat svoje stastie na nestasti inych sa nikdy neoplati. Je tazke, ked sa clovek zalubi, mne sa uz tiez pacil zadany chalan,ale bolo to uz strasne davno, nic som s nim nemala trapila som sa a poviem ti, teraz som spokojna. Najdes aj ty niekoho nezadaneho a budes stastna. Aspon nebudes mat vycitky, ze si si zacala so zadanym. Kto vie, mozno im to nevydrzi a budete potom spolu. TAzko povedat. Drz sa

alexea

zoznamka88
-tak ked sa hanbi on-ty musis byt potom aktivnejsia :o)
chodte spolu do kina...alebo ked je teraz sneh-nevrhni stavanie snehuliaka...gulujte sa...ved mas tolko moznosti..drzim palce

zoznamka88

ahojte,mam taky problem a potrebovala by som poradit co dalej.zistila som,ze sa pacim jednemu chalanovi,aj on mne.uz sme spolu daco poriesili,lenze to bolo len na zabavach a skoncilo to pri bozkavani sa.aj sme si pisali,ale teraz mi nejak nepise,a to zabava bola v pondelok....od jeho kamosov som sa dozvedela,ze ma chce,ale sa hanbi,ja nwm,ze co dalej,poradte mi

lenka114

soraja, ja viem, že máš pravdu, úplnú pravdu, ale vieš ja som sa vždy zamilovala do zadaných, neviem prečo, ale je to tak, prvý mal snúbenicu, druhý bol ženatý, a teraz on, aj ja by som chcela byť šťastná :-( , chápeš ma? ale máš pravdu, a určite by sa mi to vrátilo, si zlatá, ďakujem

Soraja

lenka114 ak ti mam poradit, nelez nikomu do kapusty. Ked ma priatelku, tak im nerozbijaj vztah., Je to nefer, ak by nechcel byt so svojou priatelkou, tak by s nou nebol. Zober si to z opacnej strany, keby si ty mala chlapca, ako by sa ti pacilo, keby ti po nom nejaka vystartovala? urcite by si nebola nadsena. Ked tak pockaj si, ci spolu zostanu,alebo nie. Je to krute, ale podla mna je nefer niekomu kazit vztah. Mozno som v tomot staromodna,a le co je zadane, to je pre mna sväte. Vies, vsetko sa raz cloveku vrati. mozno tu ma niketo iny nazor, ale moj nazor je takyto. Nerob inym to, co nechces, aby robili ini tebe.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako získať - Fórum - ZDRAVIE.sk