Som chalp alebo ???

Príspevok v téme: Som chalp alebo ???
varum182

caute môj problem je taký z kategorie dost zvlastných mam 19 rokov a všimol som si že mi asi začali rast prsia skutočne ja neviem čo sa stalo ale ja som začal posilovat a bral som aminokiseliny neviem či nie aj z toho skusil som sa odmerat podla tabulky v katalogu quele a vyšlo mi že mam 95B velkost podprsrnky neviem či som si to nezavinil sam s tými tabletkami prosim čo mam robit tie prsia maju taký žensky tvar prosim skuste poradit dik

stasticko

Fajn, ja nehovorim, ze nema pravdu, no neda sa to povedat inak? To ze vie o com hovori mu nedava pravo urazat ludi!!!

nuz...

tak jedine zmensit u plastickeho chirurga :)) a nahodou neopeleny ma pravdu, dopoval si sa synetikami a tak si aj dopadol, lebo si si muznu postavu nevedel vybudovat postupne

stasticko

Cav cav, a co tak navstivit lekara? ved tie nase dohady za nic nestoja, aj ked je velmi pravdepodobne, ze je to tími latkami. ja poznam jedneho chlapa kt ma tiez tento ,,problem,, no on to ma od Pánbožka, takze neviem! Urcite navstiv lekara a kasli na hlupe reci napr. neopeleny(jemu by sa zisiel nejaky ten lekar- psycho.)
Prajem ti vela stastia !!!

neopeleny

pocuj ty degenerovany clovek.. sa naucim najskor pravopis a potom chcem radu.. ked som zbadal aminokIseliny, az mi zabehlo... po druhe, mozes si za to sam... chcel si vyzerat ako chlap a pekne si dopadol... ja sa o to nepokusam napriek tomu, ze sa v piatok za mnou niekto otocil so slovami: "to je chalan alebo baba?".. a po tretie... aminokyseliny prijimas aj v beznej strave, zral si syntetika a travil svoj organizmus... po stvrte, nabuduce si rob srandu niekde inde, ale vdaka za sprijemnenie vecera, ja som vzdy vedel ze ludia su blbsi ako si myslim :D

j

Moze to byt aj tymi doplnkami vyzivy. Ale nejedavas nahodou velmi vela hydiny? Mojmu bratrancovi zacali rast prsia z toho. Doktorka mu zakazali jest hydinu, lebo to mal z tych antibiotik, co pchaju do hydiny. Bratranec nejedol ine maso, len hydinu, lebo drzal dietu...

neopeleny

pocuj ty degenerovany clovek.. sa naucim najskor pravopis a potom chcem radu.. ked som zbadal aminokIseliny, az mi zabehlo... po druhe, mozes si za to sam... chcel si vyzerat ako chlap a pekne si dopadol... ja sa o to nepokusam napriek tomu, ze sa v piatok za mnou niekto otocil so slovami: "to je chalan alebo baba?".. a po tretie... aminokyseliny prijimas aj v beznej strave, zral si syntetika a travil svoj organizmus... po stvrte, nabuduce si rob srandu niekde inde, ale vdaka za sprijemnenie vecera, ja som vzdy vedel ze ludia su blbsi ako si myslim :D