vyvolavacka - tehotenstvo?

Príspevok v téme: vyvolavacka - tehotenstvo?
emmkka

ahoj. mavam dost dlhe cykly i 40 dni teda i ovulaciu mavam neskor.. teraz sa mi zda ze mi meska, ked 45den som nedostala. myslela som, ze som tehotna ale test mi vysiel negativny. bola som u lekara a ten na ultrazvuku nic nevidel a pichol mi vyvolavacku. je mozne ze som v nejakom rannom stadiu tehotenstva a na ultrazvuku to nebolo rozpoznatelne? a ak nahodou som tehotna, moze ta injekcia nejako ovplyvnit mimi.. je mi cudne ze mi nerobil vysetrenie z krvi..?! viem mala som sa pytat lekara, ale bola som tak zostresovana, ze mi to az teraz dochadza.. mate s tym niekto skusenost?

Anit

Prosim vas, mal uz niekto takuto skusenost? Pokusame sa s manzelom o dieta, teraz to je druhy mesiac. Menzes som mala vzdy pravidelny (nikdy nemeskal max. 2-3dni). Tento mesiac to meskanie bolo 10 dni, tak som sa rozhodla ist ku gynekologovi. Urobil mi ultrazvuk a povedal, ze nie som tehotna a pichol mi vyvolavacku. Stale mi to neide do hlavy, doteraz chodil pravidelne a teraz ked sa pokusame o miminko meska a nie z dovodu tehotenstva, ale z nejakej funkcnej poruchy (ako lekar povedal). Som strasne sklamana :-((((
Mala ste niektora takuto skusenost alebo nieco podobne???
Potrebujem sa porozpravat a poradit, dakujem

neva

"vyvolavačka" obyčajne sa podáva agolutin, Ti bud vyvola menzes, alebo posilní Tvoje prípadné tehotenstvo.
V žiadnom prípade nie je injekcia nebezpečná pre zárodok-dieťa.