som divna? alebo to robite aj vy baby

Príspevok v téme: som divna? alebo to robite aj vy baby
kosielka

Tak som rozmyslala... mam 17 a kazdy vikend-piatok alebo sobota- pijem... Tak do nalady,obcas sa aj opijem a niekedy aj poriadne scuckam... Od zaciatku roka som nemala vikend,kedy by som nesla vonku s kamosmi pit. Chlapca nemam,trapi ma to. Je to na dievca zle? inak sa ucim na jednotky,len proste potrebujem vypnut. Aky mate na to nazor vy? Je to skarede na dievca?

dzidzi

podla mna to tiez nieje nic zle , len mne by sa nato nechcelo tolko penazi davat ,ked ma niekto pozve tak v poho ,ale sama to sa mi nechce minat .. a inak co nato tvoji rodicia

škrupinka

kosielka, vidiš, že tu nereaguje priliš veľa mužov, tak ti poviem čo si o tom myslí môj syn. Má 14 rokov a vyzerá na 17 min..183 cm a 12-tky nohy. Keď videl v meste pripité vešajúce sa dievčatá po chalanoch tak povedal, že chalani sa síce s nimi chvíľu bavia, ale takú by nik nechcel. Tak porozmýšľaj o tom, či Ťa musí presviedčať nejaký muž o tom, že si dáma a dámy predsa NEPIJÚUU!!!! mYSLíM, žE SI INTELIGENTNé DIEVčA, len neviem prečo za takúto cenu chceš splynúť s davom...veľa šťastia Ti želám

kosielka

fuuuu:vinko,len ked je nejaky galavecer alebo tak :). Inak absolutku alebo finlandiu,fernet a sem-tam aj palim absint :-O.... ale nikdy ziadny lacny alkohol.. este redbullvodka a potom drinky melonove,kokosove a take srandy :) furt vela penazi miniem :D

janula.s.

no tak to je ok.
ale aj tak kazdy week by som nepopijala.

a co pijes vlastne??
ja vino bo moju oblubenu striebornu TEqilku

kosielka

neee ja na mol nieeee. do naladicky na odviazanie. Na mol ani nechcem,lebo potom sa nebavim,neviem o sebe,grcam,na druhy den mi je zle a na diskoteke aj zaspim.. :(

janula.s.

aj ja si rada vypijem,ale nieze by mi to chutilo.
vypijem si len aby som sa zabavila.
ked mam vypite som odviazana,a proste sa bavim..
ale na disku chodim tak raz za 3 tyzdne nie stale.

kosielka

no hej,ale ved ja nepijem nejako vela.. len proste rada :) a depky no mam take mierne... to moze byt z toho? necitim sa ako alkoholik,netrasiem sa ked si nedam,ale rada si vypijem... :(