Bolesť pod prsiami

Spammer

Filmy - nahlasil som Harlyho kontrole youtube, aj za ten nazov Warcraft, mali by ho bloknut za porusovanie autorskych prav a aj za tvoje spamovanie.
Inak dik za to, ze si to tu takto dal, inak by sa to nedozvedeli.

blablo

Možno je to príznak tehotenstva. Nie som si istý, ale moja žena prežívala podobné bolesti a potom nám doktor povedal, že čakáme bábo :)

Dullse

Dobry aj ja mam ten isty problem len mna boli aj chrbtica tak tiez nwm ci to moze byt od toho alebo nieco ine ak ma s tym niekto skusenosti budem rada ak mi napisete dakujem

Šupík

Mám tiež bolesti pod prsiami smerom dole asi päť cm . Potím sa a bolo mi aj trochu na vracanie.Trvalo to asi 5 minút.Teraz to prechádza do strán.Stretol sa niekto podobnými príznakmi? Odpíšte. Ďakujem...

Endží

Pekný večer prajem,obraciam sa na vás,pretože moju mamu trápi to isté.Pociťuje bolesť v podobe pichania pod ľavým prsníkom.Nevie ani normálne ležať a je veľmi nesvoja.Čítala som tu,že to je od chrbtice,môže to byť aj niečo iné?Poprosím odpoveď čo najskôr,ďakujem!

radka24

ahojte. taktiež mam podobny problem, ja pocitujem aj pichľavu bolest v okoli prs,respektive pod prsiami.nevie neikto poradit že čo by to mohlo byť? dakujem

kkkk

ahoj. chcela by som sa ta opytat ako dlho ta to bolelo a ci je to fakt len z tej chrbtice.bola si aj pri doktorke? lebo mna presne tiez tak boli na tom mieste. hlavne ka vstavam alebo sa v noci otacam zo strany na stranu alebo kaslem.moze to byt aj z niecoho ineho? velmi pekne dakujem za odpoved dufam ze odpisete cim skor .