JOJO efekt

namdam1

presne tak, ak rapidne schudnes, naberies vzdy naspat, ale ak zivotospravu upravis na 5 racionalnych jedal denne, + sport, telo naberie a potom aj same zhodi a ustali sa na idealnej vahe. jedine sa treba zmierit s pociatocnym nabratim a potom sa tesit na idealnu vahu ;)

slavka567

Striedavé kolísanie hmotnosti je ešte horšie ako obezita. Na to treba pamätať! A s jojo efektom sa dá bojovať tak, že budeš pravidelne jesť to znamená 5 krát denne v menších dávkach, športovať tak hodinu - dve aspoň 3 krát týždenne a hlavne žiadna diéta a hladovanie! Aj ja som bola raz štíhla inokedy tučná to znamená, že moja hmotnosť sa kolísala medzi 58 - 76 kg. Teraz sa to chvalabohu ustálilo ale riziko recidívy je tu vždy. Meriam 173 cm. Prajem Vám veľké odhodlanie proti nemu bojovať.

kyblik

prevencia voci jojo efektu? jedine jest tolko, ako predtym nez by mal nastat...
toto je to riziko / panika pre "postihnute" dievcata, ak sa chcu liecit tak z toho doteraz nejedenia ich jojo coskoro navstivi...
bohuzial je to tak, ale vybrali sme si to my sami:(
adrianka, ale vies co? tak isto ako z detstva ta hracku jojo je uz fuc tak takisto aj toto jojo bude casom prec:)) ale chvilku sa s nami bude musiet pohrat