mam dobru starostlivost o plet?

Príspevok v téme: mam dobru starostlivost o plet?
adkooooo

lebo staram sa o plet a stale sa mi robi aknee...moja starostlivost je takato rano ked vstanem mam mastnu plet tak sa umyjem ladovou vodou asi 3 krat si oplachnem tvar potom sa poutieram ak mam dake akne tak si to natriem alpou a idem do skoly a vecer sa osprchujem ajj tvar vycistim mydlom potom si dam daky cistiaci krem od AVONU a zmyjem to studenou vodou a idem spat....poradte v com rovim chybu a stale sa mi robia take podkozne co sa nedaju vytlacit....alebo napiste mi sem vasu starostlivost o plet kto ma mastnu ple..mam 17 rokov...

evi444

*nie len pred mesiacom ale už 4roky a doteraz mi ešte nič tak nepomohlo ako to čistenie u kozmetičky a tie prípravky ... hlavne si treba aj čistiť pleť a nechytať sa tváre fakt to pomáha

evi444

ja som mala tiež dosť veľké problémy s akné asi tak pred mesiacom...začala som chodiť ku kozmetičke na čistenie čo mi hned výrazne pomohlo a okrem toho si tvár ráno ked prídem zo školy a večer najprv vyčistím mliekom na odlíčenie potom vodičkou a nakoniec si natriem krém... všetko mám od značky ryor a mne to super zaberá

nikaa

ja mam ties mastnu plet..........nikdy si tvar neumyvaj mydlom pretoze plet sa ti vysusi a zacne sa este viac mastit radsej si kup pletovu vodu bez alkoholu ...........

jejdia

ked sa mi vyhodi podkozny pupak tak ho 1 den necham.
potom ho prepichnem ihlou a povitlacam aj ked gto nehorazne boli.
dam si tam sirovy zasip,alebo trosku make-upu.
potom rychlejsie dozrie:)a ja ho vytlacim a potom sa mi len hoji.