zabite ma niekto (pomozte mi niekto)

rockerka

Hlavne KLUD!!! Upokoj sa a sadni si do izbi a potichu rozmyslaj.Kazis si zdravie, kazis si buducnost. Ked douvazujes navstiv vseobecneho lekara za odporucenia lekara a ten ta posle za gastroenteologom a ten ta vysetri, ci si si nepokazila travenie. A rada nad zlato- nezabudni na psychologa a NEUBLIZUJ SI SAMA!!!

Bennissa

lienka,aj ja mam bulimiu a viem ake to je furt hovorim ze uz nic zrat nebudem ale ked potom pride mama s nakupom...aj tak vsedko skonci na WC uz mi je z toho zle...ale musim to robit lebo som tucna.ja viem ze tak hovoria vsedky ale ja fat som akeby ze som chda tak to nerobim...
musim zhodit 7kg.musim viem ze musim...cvicim kazdy den robim 1000brusakov co mi zaberie hodinu a uz nevladzem...casto placem pri ich robeni...nikto to nechape ale ja nechcem nic viac ako byt chuda...viem ze to je sprostost ale to je to jedine co chcem...vlastne uz chcem len umriet aby asom mala pokoj,nemusela zrat,zvraciat cvicit...

WEJA

Slti: skupinka je otvorena, takze sa samozrejme k nam mozes pridat. Stretavame sa kazdy utorok 18:30-20:30. Budeme sa tesit:)

slti

Ahoj Weja,
poznam vela ludskeho utrpenia aj z blizka. Inak, velmi rada by som prisla na stretnutie svojpomocnej skupiny, spoznala sa s dievcatami aj s Tebou osobne. Je to mozne?

WEJA

Alternativa:
rada by som ti len povedala, ze ta velmi obdivujem. Si stale plna dobroty s absolutne neochromitelnou nadejou a nevycerpatelnostou. Nemavas vyhorenia?Mas skusenost s PPP /chory ci pribuzny PPP?/ Prepac, mozno sa vela pytam, no uz mi to nedalo. Velakrat sa zastavim pri tvojich prispevkoch.. su plne vypovedne.. a preto som nevydrzala ta neoslovit:)

WEJA

lienka.lienocka: naozaj si presvedcena, ze za jeden den sa da dostat z PPP? Ak hej, gratulujem, si prva na svete. Prosim, neklam samu seba, uskodi ti to. Radsej hladaj ako to vidiet a riesit, hm:)?

lienka.lienocka

ja som sa uz asi dostala z PPP :))naozaj
dnes ani raz na WC. a jedla som.fakt,aj ked teraz mam chut ist vsetko vyzvracat:(pretoze sa napchavam sladskotami jak diva,same sladksoti z toho dovodu ze mam maleho brata a je mikulas.hovorim mame,mami nmne nekupuj nic.plna taska sladkosti.a len zerezm a zerem.chcem ist vracat.ale nemozem.:(
ale uz nemam ppp.to bolo len tak na prvy moment asi

Alternativa

"ako sa da naucit mat rada nieco co nemam a nechcem mat rada..."
Najprv treba zmenit, resp. z podvedomia i cieleneho myslenia celkom vymazat ten Tvoj zaver vety, Kyblik, musis na tom tvrdo pracovat, najlepsie s odbornikmi. Viete, dievcata, v zivote co vedome i podvedome nechceme, tak to dosiahneme len veelmi tazko alebo vobec nie. CHCIET byt zdravy je uplne normalne a zivotne nevyhnutne.
Teraz trochu osobne, o Gabine - sorry, Gabina. Gabinu poznam osobne. Zacnem vonkajsim popisom: krasna mlada zena, s perfektnou postavou. Perfektna postava vo vseobecnosti nie je vychudnutost /suhlasim, ze aj tento pojem je relativny - ako vsetko okrem casu/. O Gabinej postave pisem preto, aby ste vedeli, ze byt zdrava neznamena mat nadvahu. Ale treba si uvedomit, ze postava v zivote nie je prioritna. Cize to, co vacsina ludi hodnoti viac, ako postavu : ziaru v Gabinych ociach, jej vztah k zivotu, jej postoje ked je fajn a ked sa musi popasovat s celkom normalnymi problemami. Jej more zaujmov, bohaty kazdodenny program, sucasne vie si vylozit nohy a len tak "cumiet" do blba. Gabina sa nerype do nekonecna v tom, co riesit nevie a riesi aktivne to, co moze. Aspon sa o to vzdy snazi :o, pre nikoho to nie je jednoduche. Ma rada ludi okolo seba a vie byt aj zdravym egoistom - mat rada aj samu seba je nesmierne dolezite.
Gabina,
prepac toto moje - Tvoje "odkrytie". Ak aspon jednej dievcine s PPP otvori oci, tak budem rada. Mozem napisat, ze sa vies aj spravne rozzurit, vies pohladkat, plakat a smiat sa, si jednoducho normalna holka. Poznam viac dievcat, ktore su uz za alebo takmer "za vodou" PPP. Ich popis by bol velmi podobny Gabinkinmu. Prijemny den, dievcata