Mam nestastie v laske?...Nic sa mi nedari

Príspevok v téme: Mam nestastie v laske?...Nic sa mi nedari
neonka45

Jam mma asi chronicke nestastie v laske.Ked som nejakemu chalanovi povedala ze sa mi pci alebo co tak ma odbil ze jaj emu nie ! to sa mi stalo 3x...a jeden prisel ci snim chem chodit povedala som ze ano a on ze ale ne som ta ojebal 1x sa mi stalo ze som s jednycm chodila a po case som sa dozvedela ze si zo mna robil srandu..je to chronicke nestastie v laske? ps_ mam 14

woo

nikdy nehovor chalanovi ze sa ti paci. a povedz ano chalanovi az po veeelmi dlhom baleni ked si budes ista ze ta ozaj ma rad.

pandorica

Vykašli sa na chalanov.V tvojom veku sa aj mne posmievali,mala som trocha nadváhu a hovorievali mi pätnásťročná, pätnásťtonová.Boli to cvoci a ja som kvôli nim prerevala kopu času.Keď som mala sedemnásť,som si robila srandu ja z nich a akí boli zo mňa hotoví...

HG Jozef

Ale na lásku nikdy nieje čas to je kravina ani nevieš ako rýchlo prejde čas a potom si uvedomíš že prečo som si nehladala skôr alebo to budeš lutovať. Počuvňite svoje srdcia!

vvv....

ja mam 15 a s nimyk som este nechodila ani som sa nebozkavala ..ale nehanbim sa za to ...myslim ze na to mame cas...radsej sa venujem kamoskam a kamaratom a tym padom sa mi nemoze stat nieco podobne..ked to pride bude to tu...

zz

v tvojom veku by si si mala ty robit srandu z nich;)..kasli na nich sut o este pubertiaci..radsej sa sustred na zabavu a nie este na lasku bo laska zarucene nema buducnost..