Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alergia na prachove roztoce

krupi

Vykonavam nechemicke hlbkove cistenie matracov.Zadarmo vycistim cast vasho matracu a nasledne vam dokazem, co sa v nom ukryvalo. Viac informacii na www.potema-servis.sk

mira

Zásadotvorná je zelenina. Môže byť nielen surová a kvasená, ale aj tepelne upravená kratšiu dobu ako 20 minút.
Kyselinotvorné sú hlavne cukor a mäso.

mira

I pri tejto alergii, podobne ako pri ostatných nie sú na vine roztoče, ale zlý stav organizmu. Telo je prekyselené, zahlienené, sliznice ochabnuté, lymfatický a imunitný systém nepracuje.
Je to spôsobené hlavne mliekom, ovocím a cukrom. Ale aj povzbudzujúcimi a aromatickými látkami, syntetickým vitamínom C, čokoládou, zákuskami, sladenými nápojmi, džusmi atď.

sipka

no ja mam velmi silnu alergiu na roztoce a ine veci..a mam casty problem s dychacimi cestami .. uz si bol na alergologii? ja chodim velmi casto na vakciny.. tie ma drzia ako tak .. :) no veru, ziadne perove vankuse ani periny.. dobre madrace... vzdy cisto :)..

RNG

V prvom rade ich vyhubit(dobre vysavace, barierove plastiky na madrac a pod.
Inac na alergie z vyluckov roztocov ako aj na ine plucne je Quercitin, vitamin C , bromelain a rybacie oleje.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alergia na prachove roztoce - Fórum - ZDRAVIE.sk