po operácii

Príspevok v téme: po operácii
diana

dobrý den, som týžden po operácii, vybrali my maternicu aj s vaječníkmi, prosím keby ste my poradili, ako sa čo najrýchlejšie zotavím, prečítala som si príspevok Ivky v jednej téme, kde popisuje následky po vybratí vaječníkov, dost ma vydesil, prosím ak je tu niekto s takýmto istým prblémom, nech my napíše

brčko

Dianka aj ja Ti prajem všetko dobré, neboj výsledky budú dobré.Ja mávam hrozne nálady, som precitlivelá hneď pre všetko plačem.Kvalita života sa zmenila ale musíme bojovať sú aj horšie veci. Pá

diana

brčko, uvidím ako sa bude všetko vyvíjat, bohviečo nečakám, u mna bolo potrebné všetko odstránit, nakolko sa my zvýšili hodne onkomarkery, na kontroly každý polrok som chodila, nakolko som mala myomy na maternici a cystu na vaječníku a teraz narýchlo oprácia, ešte čakám na výsledky histológie, důfam, že budú v poriadku, no čo už naučím sa s tým žit, dakujem Ti pekne za informácie, prajem Ti všetko dobré

brčko

Ahoj Diana,návaly mávam,ale nechcela som brať hormóny ktoré mi lekár predpísal, tak beriem iba prírodné Meno Care od Himalaye.Mne sa zdalo že od tých hormónov priberám, ale naozaj som i pribrala.Práve včera som bola na sono prsníkov,chvalabohu v poriadku.Čo sa týka sexu no nie je to už bohviečo,nechcem strašiť u každého je to individuálne,ale zmenilo sa to k horšiemu.Keby som bola vedela čo ma potom bude čakať, ale asi sa to nedalo riešiť inak,mohlo sa to zvrhnúť tak čo človek narobí. Drž sa všetko bude dobré,nemysli na zlé veci.Ale chodˇievaj pravidelne na kontroly ku gyn. Pá.

diana

brčko,ahoj, oddychujem a do práce sa určite aspon dva mesiace nechystám, prosím napíšmi či nemáš nejaké problémy, napr, návaly , osteropóza, priberanie, atd, jeden príspevok od Ivky ma máta odkedy som si ho prečítala a tam píše o týchto problémoch práve, ked sa niekomu vyberú vaječníky, Berieš niečo? alebo to nie je potrebné? čo sexuálny život?prepáč že Ťa tak zasypem otázkami, ale nemám sa s kým o tom porozprávat

brčko

Ja som po takej istej operácii už 3 roky. Hlavne oddychuj, šetri sa, nedvíhaj nič ťažké. Ono to potrebuje svoj čas a nehrň sa hneď do práce.

diana

dagmar, antibiotiká som začala užívat v nemocnici od minulého týždna stredy
, dostala som ich aj domov užívala som ich do utorka, kedy my vybrali šitie, dakujem Ti pekne za rady, ahoj

dagmar

D 27,nezhubny nador vajecnika,ok.fromilid su antibiotika.je vhodne,aby si to vybrala,aby si sa rychle hojila.som sestricka,takze viem,co pisem.

zofiiaa

bioptronkou si budes lampovat tie miesta, najma jazvu to krasne zahojí.ak chces vediet na akom princípe to pracuje daj si www.zepter.sk. toto je original, davaj pozor na vselijake napodobneniny. lampa zbavuje bolesti a hojí.... drž sa

diana

zofiiaa, ako sa požíva táto bioptrom lampa? nepoznám to,
dagmar, čo je to fromilid?diagnóza pri prepustení D 27, dakujem Vám