Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie vlasov

Shayleen

Skús si zohnať tbl od dr.böhm na vlasy. Tie pomáhajú. Aj ja ich prednedávnom brala a mám z nich lepšie vlasy a nechty

Seniorka

Najjednoduchsia rada je - prestat brat tie lieky a zistit ci to je pricina.

ta komplikovanejsia rada je:
- skontrolovat jedalnicek, ci mam dostatocny prisun vitaminov, samozrejme v prirodnej forme (ovocie, zelenina, strukoviny, orechy, ryby)
- zamysliet sa nad tym ako som setrna voci vlasom? nefarbim, nekulmujem, nefenujem, nadmerne nevycesavam, nenosim stiahnute vrkoce atd.
- nezijem v strese?

vini

no to nemusi byt liekmi moze to byt prave tou depresiou ja som ju mala dva roky (predtym velmi huste pekne vlasy) a teraz riedke dala som sa kvoli tomu ostrihat, beriem zinok kalcium magnezium, na vlasy sampon fitoval a este si robim zihlavove zabaly na vlasy - susenu zihlavu uvarim vo vode oblejem tym vlasy necham posobit a potom oplachnem len vodou.

cervena_lienka

Ahoj.To ci ste tvoj problem mali riesit cez psychiatra to ti takto neviem povedat. Zalezi na tom z coho depresia pochadza. Pokial je to koli nejakym procesom v tvojom tele je to prave psychiater, ktory ti moze pomoct pomocou liekov. Ale pokial mas nejake osobne problemy...nieco ta velmi trapi, alebo sa ti nieco stalo a zranilo ta to, alebo to ma priciny z rodiny, zo vztahu...to ja neviem, to musis vediet ty...vtedy podla mna nie je namieste psychiater...ten lieci psychicke problemy, ale na telesnej baze...potrebujes skor psychologa...hlavne sa potrebujes s niekym porozpravat, kto by ti mohol poradit...pripadne by ste spolu prisli na to, co ta trapi a nejako to riesili. Nie vzdy si clovek vyriesi problem sam so sebou...skus si hlavne najst niekoho kto by ta tak naozaj pocuval...to velmi pomoze:o) co sa tyka tych liekov...ak tvoja depresia prichadza absolutne bez pricin...ak na to nie je dovod a nerozumies tomu, tak tie lieky su dost vhodne...stava sa aj to, vtedy sa uz takato depresia definuje ako doslova choroba a treba ju liecit, pretoze je nebezpecna, pretoze sa moze stale viac a viac zhorsovat...clovek sa citi horsie a horsie a horsie...ale ak vies pricinu, tak ta depresia je len take signalizacne svetielko, ktore by malo ukazovat tvojmu okoliu, ze potrebujes pomoc...ze potrebujes mozno viac pozornosti...alebo pocuvanie od niekoho... skor by si ju mala vyriesit inak...nie cez lieky...cez dobrych ludi:o)ozyvam sa neskor...dlho som bola mimo netu. Drz sa.

snovone

cervena_lienka,,,dakujem Ti za radu,,a aj ostatnym,pytala si sa preco ich beriem,,,prestne neviem,, mala som vela problemov sama zo sebou,dost som sa zanedbavala, co sa tyka aj skoly,,mozno je to vsetko nasledok depresie ,,vsetko sa mi nahromadilo a potom som to uz nezvladala, tak sme zasli k psychiatrovi no a on mi hned predpisal lieky a povedal ze je to depresia,,,a netusim ci boli vobec potrebne, lebo ako ich beriem rok aj nieco necitim zlepsenie,,,kazdy clovek si je sam psichologom a musi najst pricinu a riesit ju,,,

RNG

Na depresie su aj potravinove doplnky, nielen lieky, viackrat som spomenul St Johns Wort, L- tryptophan a 5- HTP.
Ani jeden z nich nema ziadne sakodlive nasledky(potravinove doplnky nemaju skodlive nasledky ked brane v odporucenych davkach.)

cervena_lienka

Ahoj. Vies je mozne, ze tie viac padaju vlasy aj koli tym liekom aj koli depresii. A preco beries lieky na depresiu? Nedalo sa to riesit nejako inak? Dolezitejsie aby si dokazala vyhrat na tou depresiou...a potom sa vsetko zlepsi. Mna napriklad tiez padaju vlasy...a to velmi velmi...su na to rozne vitaminy na pokozku a vlasy...dokonca mi v lekarni ponukali aj rozne kozmeticke pripravky...vodicky, ktore sa potieraju na pokozku hlavy a maju pomahat znizovat nadmerne vypadavanie vlasov...ale ak to mas skutocne koli tym liekom...jedine, ze sa poradis s lekarom co ti ich predpisal.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk