Zapach v podpazusi

Príspevok v téme: Zapach v podpazusi
nikoj

no co s tym zapachom ? v lete som si myslela ze je to od potenia a tak.. ale teraaaz v zime ? vsak sa ani nepotiiim... ale furt je ten zapach.. pouzivam rozne dezodoranty.. teraz mam adidas.. aj sa sprchujem kazdy den... tak preco je to ? :(( pomooooooooccccc..... aj ked si dam rano parfem potom citit uz len ten zapach z podpazusia.. trapneee ...

nikoj

no tak chlpy si holiim pravidelne ! nenecham si ich narast ani na 1 cm.... pouzivam antiperspirant.....noo tak ja uz viac ako rok pijem len cistu vodu aa kazdy den zjem aj poriadnu davku ovocia.. a dakedy aj zeleninu.. takzee neviem kde je problem :((((((

poliewoocka

Neprijemny pach potu ovplyvnuje v znacnej miere strava a prisun tekutin.Jedz viac ovocia,zeleniny.Ako napoj zvol cistu vodu,stolovu,mineralnu...a oblukom sa vyhybaj KOFOLE a COLE a PEPSI.Obsahuju totiz fosforecnany,ktore pri "vypoteni" kozou nehorazne zapachaju.Skus toto dodrziavat a uvidis,ze uz nebudes mat problemy so zapachom.

brčko

Hlavne si ohoľ chlpy v podpazuší a každý deň sa umy aj 2 krát a používaj antiperspirant a tak isto čisté veci nie napáchnuté potom.

valery

nedavaj si parfem ale antiperspirant. co z toho ze sa navonavkujes ked sa budes potit. a teraz necitis ze sa potis lebo je chladno no napriek tomu sa potis. napriklad secret a rexona su dobre. a ked som si kupila fa ta som ho pouzivala maximalne tak na nohy lebo bol slaby..