Ako sa milovať prvýkrát?

Matwey

Cawte chcel by som sa spitat chcemae mat s mojow priatelkow sex ale je este panna a ja sa bojim ze do nej newniknem ked som ju prstowal wosiel mi tam iba jeden palec mozte mi prosim poradit ..? dik

prehnac

vi ste vsetci mimo mam 12 a uz som to robil a je to lachke ale smejem sa na vasich hlaskach ti kokoso ze ako sa to robi je to lachke mami aj moj kamos to robil a ma 10 co je na tom tazke jednoducho jej strcis penis do vagini aje to potom uz vies co mas robi dufam nie

depp

fenrir, trubka... kaslite na to je to tu forum ..hadat sa tu nebudume predsa ..to bezte nekde inde ..chodia sem aj ludai co si chu precitat neco normalne ..a ne nejake hadky ... ( nemyslim teraz seba hocikoho ineho )

trubka

FENRIR ...spokojny tupe!!! radu som chcela kto povedal že od teba?? a ty poznaš akurat vieš koho sameho seba :DD maš nejakych priatelov ked ano s aim čudujem :DDD a ta baba čo je stebou alebo čo bude stebou asi nema oči :DD tupec

fenrir

za 1- je to fenrir, nie fenrír
za 2- sama si chcela radu
za 3- poznám
za 4- nie som vážny
za 5- neodsudzujem,ľutujem kam to speje

trubka

fenrír... nemontuj sa do toho pako!! nie každy je skuseny ako ty!!tak laskavo sa nerob važnym.. a neodsudzuj ludi ked ich ani nepoznas!!!tupec

trubka

depp... ja viem že nepomohol mna len zaujimal nazor a ten fenrir je len obyčajny pako .. a ked ho to nezaujimalo nefiem naco pisal nato svoj nazor ... debiil ... :-)