Ako sa milovať prvýkrát?

fenrir

no prepáč, len nechápem ako môžu ešte existovať taký motáci, pochopím, že sa mu nepostaví, má trému..., ale to že oni nevedia trafiť a ešte na 3 krát rozumieš s pauzou- toto sa nedá pochopiť

depp

trubka: ved som ti nijako nepomohol :) ..ae isto sa vam to podari neboj .. ja len proste je to tu nato aby si ludia radili .a ne tu jedne druheho zhadzovat ked to nekto mnysli naozaj .. su aj sice taky co si tu len srandu chodia robit ae tak to je vzdy tak sade ...

fenrir

ooo, tak on je citlivý, ale mi tu riešime triafanie nie veľkosť-tú riešim na inom fóre, ale možno bude vedieť trafiť do trička- cez tie 2 vačšie otvory treba trafiť hlavu a cez menšie 2 ruky, tak aby bol nápis na hrudníku- to je to pod bradou, a ak to zvládne tak bude na dobrej ceste trafiť sa aj tam dole, ale môže použiť trik- chytí si cicinu rukou a bude prechádzať vertikálne po tom prirodzenom jarku a malo by sa to podariť

trubka

depp... dakujem ty fakt :-) pokusime sa :-) vidim že su tu aj ludia ktory chapu druhych ... :-) dakujem ešte raz :-)

depp

trubka: nevsimaj si ho .. si mlada casu dost priatel je citlivy zrejme a neche ti hend sposobit bolest ak to mas tam dole uzsie ...

depp

fenrir: vies chlapec ae kazdy ho nema 7 centimetroveho ako ty asi .. a kazdy nehce svojej holke sposobit neviem aku bolest ide nato s citom .. nektore holky ju maju mensiu nez ine .. nemudruj tu aspon ...

fenrir

no ja len, aby si potom nebola prekvapená, keď budete chcieť v budúcnosti deti, že pošle ježiškovi list v ktorom ho bude žiadať aby mu poslal bociana a pravdepodobne nebude ani ten komín vedieť vyčistiť