prosím poradte-karp.tunely!!!!

jaeny

máš pravdu RNG,chcela som to rýchlo mať v poriadku ale človek sa učí na vlastných chybách,a tak som sa poučila i ja,dlaň už mám v poriadku a tak začínam pekne odznovu ,pomaly ako si napísal,dík za radu,pá

RNG

jaeny, takze si postupovala, ze ked 1 krat denne to pomoze za mesiac, 10 krat denne to pomuze za 3 dni. Zialbohu tak to ale nepracuje. Vsetko vyzaduje svoj cas. A po umyti si okamzite natri ruku dobrym olejom najlepsie hojivym, ochrannym a vyzivnym kokosakom, ale aj olivovy, mandlovy a ine prirodne panenske su dobre.
Nedavaj si tam naftove priodukty(tj komercnu beznu kozmetiku)

jaeny

Ďakujem RNG,vyskúšam,ja som si to natierala často a nechála dlho pôsobiť a tak mi na dlani popráskala koža,tak musím čakať až sa mi to zahojí,dík

RNG

jaeny, len stred dlane pri zapasti, tam je ten skrtiaci obal, ktory treba uvolnit(rozpustit ciastocne)
Natri si to a aspon 20 minut sa s rukou nicoho nechyt, potom si zbytok zmy vodou. Nanasaj len na cisto umytu kozu!

....................

najlepsi odbornici na toto su dr.Kostal a jeho tim, tusim ruzinovska nemocnica, Bratislava.jednoznacne operovat, ziadne obstreky si nedavajte, hlavn enie steroidy.

jaeny

ahoj RNG,prosím Ťa a kde by som to kúpila,dá sa objednať aj u teba?V stredu mi robili obstreky a 24hod.som bola ochrnutá na obe ruky,vieš po otcovej smrti mám strach aby som nedopadla ako on,dík,pá

RNG

Ja som si ho odstranil pravidelnym natieranim DMSO,co je velmi silne polarne rozpustadlo, prenika cez kozu a nejak zrejme zmakcil ten tvrdy obal na nervoch v strede dlane pri zapasti, ktory ked zovrie nervove zvazky, ludia stracaju cit v prstoch.
Je celkom pohodlny gulkovy aplikator na DMSO.
Nas "strazny pes" FDA(USA) neschvalil pouzivanie DMSO na ludi, len na zvierata, ale miliony ludi ho napriek tomu pouzivaju na bolave klby a farmaceuti ho pouzivaju do transdermalnych pripravkov(preprava liekov cez kozu).

m janík

nemusí sa operovať,akupunktúrou to ide veľmi dobre vyliečiť-operácia sa volí,až keď sú vyčerpané všetky možnosti