nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

tyyiojhyh

vsak,sex je nadherna vec,sice som si myslela ze sex je na hovno,ale ked som stretla priatela tak sa vsetko zmenilo... ked milujete tak vas nic neboli...,myslim ked milujete tak neni co riesit...

kristinka

hm..ja nemam ziadnu cystu ani nic podobne.. mala som bakteriu, ktora sa vsak vyliecila.. takze po gynekologickej stranke som v poriadku.. :(

mamkapostkova

Tak za 1)Treba navštíviť gynekologa, aby preveril, od čoho je bolesť. Moja priateľka sa rozviedla, lebo po ešte po 20 rokoch bola v takom štádiu ako ty-nemala chuť na sex a tak jej manžel ušiel inde. A predstav si - gynekolog jej povedal, že má cystu, ktorú si dala preč, teraz má nového priateľa a nevie sa nasýtiť sexu. ( Za bývalým však smúti,) lebo vie, že keby bola šla na vyšetrenie pred dvadsať rokmi, mohla mať krásny život,. Teraz len doháňa....

krokodil

lcd1.nezda sa mi, ze ju naozaj milujes, ked si ju dokazal podviest. cloveka, ktoreho lubis, nepodvedies! vazis si ho a neublizujes mu. vie o tom, ze si ju podviedol?

lcd1

ahoj kristinka, ja ti napisem len jedno, konaj lebo dopadnes ako som dopadol ja, poviedol som ju ty padom mam ju rad milujem ju ale tiez nema chut na sex nepotrebuje to, na rozdiel odomna, mam vycitky co som spravil ale inac sa nedalo

kristinka

ut to neriesim.. vcera som mu povedala ze to ut nebudem teda rozoberat..ze si to wyriesim sama aj ked newiem ako.. proste sex bude mat kedy ce..a ja budem predstierat.. milujem ho tak welmi ze sa obetujem.. 8( dakujem setkym za radu.. majte sa

kristinka

prawe mi moj chapavy priatel ako som ho opisovala mi povedal ze si to musim vyriesit sama v sebe.. ze on mi nepomode.. :,( a teraz som v tom naozaj ut sama..