Pocit pri milovaní - s kondóm a bez

Príspevok v téme: Pocit pri milovaní - s kondóm a bez
brano1985

Čaute fórumaci.:) Chcem sa spýtať hlavne žien či pocítili nejaký rozdiel v pocite keď sa zažali milovať bez kondómu. Je to nejaký rozdiel pre Vás? Zistili by ste podľa pocitu, že sa milujete bez kondómu? Dá sa to cítiť, že do vás niečo "tečie" keď sa do Vás spavý?
„sorry za vyrazí ale aby bolo každému jasné“ :)

susuelela

ahoj:) co sa mna tyka ja sa nestazujem ani tak a ani tak..s kondomom no zalezi odlezi od typu kondomu..napr. niektore maju vystupky a je to urcite drazdivejsie ako bez :) s kondomom je pocit istoty ale aj strachu ci sa nezosmykne...a co sa tyka sexu bez neho...myslim si ,ze je to taky osobnejsi styk..taky jemny a viac preciteny a citlivejsi..takze sexu zdar ci uz bez alebo s :))

wiktor.1979

milovanie s kondomom je to iste ako lizat lizatko cez sklo,ale na tej druhej strane je tu pocit bezpečia milovat sa s kondomom...:-)

pppooo

ja neviem.podľa mna to rozdiel je...bez kondomu je to take pre mna dôvernejšie a vzrušujucejšie...a niekedy aj cítim ked to do mna pusťa...každý to pocituje inak...

fdtu

Kondom je o nicom guma fuj....a nespolahlive .....ja sexujem bez kondomu a robi sa domna to je naj ale nam nebude vadit ked bude babo tak to je ine nieco =)my si uzivame sex a ked bude tak bude.=)a ked sa spravi domna to neni citit vobec..potom ked idem na wc to vytece a je to

arriela

nie je to iny pocit..mozno psychicky a tak,je to take dovernejsie,ked je to bez..ale inak to zena neciti..ani ked sa do nej urobis

brano1985

Hmm to som netušil že aj pre ženu to je iný pocit keď muž nemá kondóm. Som myslel že ona to nemôže cítiť inak... Hmm Kikulka aj pre tvojho priateľa je to fajn pocit keď sa ti môže spraviť do pusu a spapáš... :) Mala by sa s ním na budúce podeliť. :D

kikuusa

ahoj, no je to urcite lepse ked je bez kondomu ako s, je to taky lepsi pocit a citis to v sebe take ako to je... a ten pocit ked sa do mna spravi, nepoznam, lebo este som mu to nedovolila, aby sa do mna urobil. ale vies co je perfektne? ked ho citim v ustach ako sa mi tam urobi...