Aký šampón na každodenné použitie?

Príspevok v téme: Aký šampón na každodenné použitie?
monro

Ahojte, poradi mi niekto dobry sampon na caste pouzitie? Vlasy sa mi velmi mastia, tak si ich umyvam kazdy den. Doteraz som pouzivala Elseve na farbene a melirovane vlasy, lebo mam melir. Ale zda sa, ze mi velmi nevyhovuje. Potrebovala by som zmenu. Dufam, ze mi napisete nejaky tip na vhodny sampon na kazdy den.
Diky

Kaylee

Ahoj, ja mam ten isty problem, momentalne pouzivam pripravky od Yves Rocher a som s nimi velmi spokojna. Sice stoje nieco ako normalne sampony v DM alebo v inej drogerii ale hlavne ze pomahaju...

Silvapo

Ahoj. Ja som spokojná s výrobkami Dove a tiež ich striedam. Raz sa zameriam na objem a lesk, inokedy na udržanie farby. A najčastejšie používam iba klasiku pre každodenné použitie a po ruke mám suchý šampón, tiež od Dove a som spokojná. Keď nestíham umyť vlasy, lebo pri dvoch deťoch a práci dni ubiehajú rýchlo, tak je to super pomocník.

linda1111

monro,a pomahalo to ti to udrzat povodnu farbu vo vlasoch? som prefarbena a neviem ci sa mam radsej venovat vasom,ze si kupim sampon na objem alebo ze sa ich pokusit zregenerovat,alebo aby boli krasne,tak budem pouzivat sadu na udrzanie farby.. a poskusaj,mne bol dobry pantene aqua light,ale teraz ksusam co so mnou urobi detsky sampon

orchidejka

ja to robim tak, ze si striedam sampony. nepouzivam stale ten isty, pretoze spociatku ti kazdy sampon robi dobre ale postupne si nan zvyknes a vlasy nie su take ako na zaciatku jeho pouzivania. cize ja ich dost obmienam

winki

Klasika, žihľavový od akého výrobcu, to už vyskúšaj sama. Mne sa od dixi mastnili, ale od iných sú super.

petiqa6

ahoj:) presne tak, kazdemu vyhovuje nejaky iny sampon. vsetci si chvalili Sunsilk, tak som ho skusila a ja som mala z neho uplne krepovite vlasy a dokonca aj lupiny. mne velmi vyhovuje Head & Shoulders. maju teraz uz velmi vela druhov, tak sa da aj dobre vybrat. a ked nepouzivam ten, tak mam jeden odskusany z Avonu. je to taka trojkombinacia a je plus s kondicionerom a mam z neho leskle a pekne vlasy:) ale je fakt, ze kazdemu vyhovuje nieco ine. poskusaj a zistis, ktory sadne akurat tebe:)

ginngi

Ahoj, monro.. osobnee si myslim, ze tak tii neporadime, to musis sama, prist na to, kotryy ti bude vyhovovat, ved mas na sampone napisane, ze je vhodny aj na kazdodenne umyvanie... treba skusat, a iba tak zisis, kotryy je dobry, jaa uz dost dlho pouzivam Shaumu... mala som ten zeleny... pre lesk, tusim bol, alee teraz mam kokosovy... v takom hnedom obale.. a je dobry... a vlasy si umyvam kazdyyy den... :)