ODPUSTILI BY STE? co na to poviete?

zufalaaaaa

praveze ona ma prosi o prepacenie, aj sa rozrevala vkuse vravi ako vsetko lutuje... ja neviem ci mam tomu verit. Ked je opita robieva sprostosti, aj ked alkohol nie je ospravedlnenie. Bola to jej prva chata a vlastne prvy krat co ju foter pustil von v noci...

zuzina47i

ty sa jej nepomstis-ty riesis iba naslednu situaciu.toto sa nerobi ani najhorsej kamoske,nieto najlepsej.ty si si iba stanovila limity.za ktore nesmie nikto ist.prekrocila medze slusnosti.ak by si jej odpustila bez vysvetlenia a poprosenia o odpustenie-v jej ociach by si spadla na najnizsiu priecku,mala by pocit,ze vlastne nic nespravila a nabuduce moze pokracovat dalej.

zufalaaaaa

po jednom byvalom hadzala tiez oci... vzdy sli chalani viac po mne ako po nej, tak si potrebovala neco dokazat a mala stastie, ze som na tej chate nebola ja, takze mala cestu vlastne otvorenu.. od chalana som ani necakala vernost, viem ze chlapi su svine a po tyzdni co mozem cakat.. ale ona to spravit nemala. Myslite ze je spravne ked sa jej chcem pomstit?

:))

Mne sa stalo niečo podobne..ale nie raz..raz som jej to odpustila a potom ked som mala nejakého ineho tak aj na toho hadzala očka.a to len preto, ze si pripadala menej cenna nez ja tak mi schvalne takto ublizovala a dokazovala si ze je nieco viac..teraz len ked sa stretneme tak pokecame a ideme dalej..ako keby sme ani neboli nerozlucne kamosky kedysi..ale som rada..aspon somsi kopu veci uvedomila:))rozhodni sa ci jej odpustis podla toho aka je..ale ja uz by som asi neodpustila nieco take..

matulkooo

ked ti hento spravi "kamaratka" tak to neni kamaratka, to ze boli napity je nist lebo aj ked si napity sa vies ovladat, neodpusti a na neho sa vykasli

gabca

ty mas naj kamosku po 2 rokoch???ja tu moju poznam uz 13 rokov.....vykasli sa na nu.....to nie je kamoska ked take cosi spravila...a ked vravis ze si cela dokazat ze lepsia ako ty tak uz vôbec nie