Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem schudnut 5 kg za mesiac...idem na svadbu

waso

prvom rade je dodrzat spravny postup nejake tie cviky a vecer nic nejest od takej 16:00hod na ranajky mozete jest naobed nieco zobnut a vecer nic mne sa takto podarilo schudnut za 3tyzdne 7kg len spokojnost :D

gadgetka

Myslim si, ze akakolvek drasticka dieta ti pomoze schdnut par kil za mesiac, ale urcite to nechces takto ... Ja odporucam CVICIT, ak si aktivna, tak zmen druhy cvicenia - telo si po case zvykne na urcitu telesnu aktivitu, je potrebne zamestnat ine svalove skupiny ako doeraz. Co sa tyka stravy - zdravo, vela zeleniny a ovocia, rybky a celozrne pecivo (skor dopoludnia) ... a hlavne vela pi, vodu, mineralku ( tie striedaj) alebo bylinkove caje ... Drzim prsty!

denca2222222

ahojte...ja by som surne chcela schudnut 6-7 kg za mesiac ked niekto viete o nejakej dobrej diete alebo niecom podobnom tak prosim napiste na email dakujem...

anka

No nechcem byt protivna ale skus sa zamestnat na 1 mesiac do Hypermarketu konkretne na LAHODKY mozes si byt ista ze za ten mesiac schudnes aj viac ako 5 kg.

Janulka

Ahoj! Skús sa stravovať podľa knihy:
90-dňová rozlišovacia diéta -
Breda Hrobat, Mojca Poljanšek Vydavateľstvo Trysk, 2006
Držím palce, pa!

fifa

oj ešte som zabudla-)skús použiť l-karnitin v každom fitku ho majú, dáva sa asi 30 min. pred fyz. výkonom. nemusíš sa báť je to na prírodnej báze. ak máš pocit že si už urobila maximum tak zájdi za odborníkom do nejakého fitnescentra tam ti zostavja aj jedalníček a presne ti povedia aj cviky na partie ktoré ťa najviac trápia.

fifa

ahoj. doporučovala by som ti jesť v menšich davkach viackrát denne, rozdel si stravu a jec pravidelne. skús isť aspon tri krát do týždna na steper do fitka alebo bicykel, po tej piatej šiestej si daj iba nejakú zeleninu, ale určite nehladuj drasticke diety typu tri dni nejem a potom prekotim chladničku od hladu:-)ak by si moc hladovala tak sa ti to vráti a môžeš si aj ubližiť. pozeraj sa na potraviny kotré obsahujú minimum tukov,skús čierne pečivo neudené syry a tak.pokus sa to skombinovat aj s tym pohybom a bude to super lebo to urobíš veľa aj pre svoje zdravie.mimochodom fyzicka aktivita znižuje chut na jedlo.držim palce a hlavne pevnú vôlu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem schudnut 5 kg za mesiac...idem na svadbu - Fórum - ZDRAVIE.sk