podkozne akne

Príspevok v téme: podkozne akne
regina

chcem sa opytat, naozaj moc ucinkuje na podkozne akne? mne sa totiz vzdy pred menzesom robi taketo akne a to hlavne na brade alebo na nose v tom zahybe naboku.. dost to boli :( asi to pooznate, taka hrca nepekna bolava :( ako je to s tym mocom? naozaj to potom nie je citit ked to nezmyjem z tvare? sa to same vstrebe to tvare? bojim sa, ze to moj chalan bude citit, dajaky smrad abo co... a mam tym potriet celu tvar abo len to, kde mam to akne?

RNG

Tam mas cenniku, adresy predajni, telefony na objednavanie postou na dobierku(ak nebyvas blizko obchodov , aj e mail konatelky, keby si ju nedostala na telefon alebo to pouzi na objednavanie.
Inac, toto sem nepatri, to malo byt osobne na tvoj e-mail, takze to dufam rychle vymazu.

regina

RNG a to ty mas predajnu abo ako? prepac, nepochopila som tomu. no nasla som si tam cennik. a to sa da u teba teda objednat?

veronika

wejuska:...opis ake akne mas na tvari ci si to hnisajuce vredy alebo podkozne alebo drobne..takisto miesto kde sa akne nachadza vie vela napovedat...

wejuska

mam na tvary akne, moc ma to stvie bo je to hnusne.mam 14 rokou ako mam postupovat pri lieceni a akymi liekmi alebo mastickami to je jedno :)) len aby mi to zmizlo :)heheh dakujem a cakam na odpoved:)) papa

RNG

Lekarne nie su jedine zdroje potravinovych doplnkov. Su aj specializovane obchody na potravinove doplnky a tiez potravinove obchody, kde potravinove doplnky vlastne patria.
Lekarne su na lieky.
Ak chces vediet, co to stoji v mojich obchodoch, klikni vedla na moje reklamy doplnky vyzivy.
A mozes si to provnat s inymi obchodmi na Google.sk

veronika

no rano rannym a vecer vecernym...
a regona, neviem mozno niekomu sa to zda nechutne ale iny ho aj piju takze...:D
a okrem toho mne sa zda nechutnejsie bozkavat lica pokryte akne ...