Vylej si svoje srdce

dara23

di-em..určite taký existujú..ale aj tak je ich veľmi málo...a uplne suhlasím s babekou je to tak ako to napísala..

tami

berenice> Nechcem sa ta dotknut,..ale aj slepy vidi,ze ten chlap ta nemiluje..len je zbabely..vykasli sa na neho,pravdepodobne uz davno ma inu.Ty si zasluzis lepsieho!

zuzka :)

Ahoj Berenice. Mas to naozaj velmi tazke. Mozno by si mala nanho zabudnut. Alebo by sa mal on rozhodnut, co vlastne chce. Neviem, kolko ma on rokov, ale urcite je uz plnolety, a tak by sa mal aj spravat ako dospely a mal by sa k tomu postavit ako chlap a povedat ti, ako na tom vlastne si. A nie okolkovat, ze chce byt s tebou a pritom sa s tebou rozide.

berenice17

ahojte,som "trosku"zufala z mojho pritala,alebo byvaleho-ani neviem ako ho mam nazvat.Priatel mi odisiel na maltu a asi tyz pred tym sa so mnou rozisiel-dost casto sme sa hadali ale vzdy len kvoly blbostiam kt sme si mohli odpustit a urcite to nestalo zato aby sme sa rozisli.Priatel mi napisal ze chce byt so mnou ale asi o dva nie ze nevie lebo sa boji ze sa budeme zase hadat.No a asi o dalsi den mi nap ze nechce byt so mnou lebo so mnou nedokaze zit...pritom mi tvrdi ze ma lubi,chybam mu a chcel BY BYT so mnou-napriek tomu nebude.Najhorsie je ze ked som mu povedala ci by tam bol schopny byt s inou povedal jasne ze ano!!!kamosky ma sice ubezpecili ze to povedal aby ma nahneval ale preco to robi ked vie ze ho lubim z celeho srdca a ublizuje mi s tym.uz neviem co mam robit...

tami

no...mne je hlavne luto tej jeho priatelky...Po styroch rokoch by si zasluzila trochu uprimnosti.Ani ty,ani ona nieste nejake testery,ze by si skusal,ktora mu viac vyhovuje,ktora viac chyba...Ak svoju priatelku podvadza s tebou,aby to raz neurobil aj tebe....

psychouk1

ahojte.prosim napiste mi svoj nazor na toto a ked ste nieco take zazili,ako to dopadlo?...som prave v Anglicku,len na prazdniny a nasla som si tu znamost.on je zCR a ja zoSR.problem je vsak v tom, ze on tu ma priatelku, s ktorou sa vsak uvazuje rozist uz aspon rok.spolu su 4 roky.zistil,ze su odlisne povahy a zacinaju sa hadat uz aj na blbostiach,pricom o nas dvoch sa to povedat neda, pretoze si perfektne sedime...vo vsetkom.ked sme sa prvy krat stretli,este som ani zdaleka netusila,ze nieco take z toho vznikne,ale on uz vedel,od prvej sekundy,ako ma videl.a nie je to len o sexe, v tom uz mame davno jasno.za2tyzdne vsak odchadzam domov a netusime ani jeden, co bude,pretoze on mi dal cas do Vianoc a ked sa mi do toho casu neozve,to znamena, ze to konci.nechce sa s priatelkou rozist teraz,ked som tu ja ,nie takym sposobom,ze by jej musel povedat, ze je to kvoli inej.dalsia vec je, ze chce pockat az odidem, ci mu budem naozaj chybat.je to tazke,pretoze vlastne vacsinu casu, co stravime spolu je tam aj jeho frajerka,tak trpime aj jeden aj druhy...ale je to krasne.kazdu chvilu,ked mozme byt spolu si uzivame;]a neprejde den,aby sme sa neskontaktovali a nenapisali si mile slovo,neposlali pusu;]myslite, ze sa mi ozve do tych Vianoc?vdaka za postrehy;]

babenka

tí normálni sú väcsinou nenapadni a nesmelsi.myslim,ze oni nenamotavaju baby.to skôr my si ich vsimneme a cudujeme sa,preco sa o nas nesnazia.taky,co sa moc aktivne presadzuje ako super princ je väcsinou...suknickar.

di-em

Tak napríklad ja mám strašnú smolu na chlapov. V poslednej dobe obzvlášť. Celý august som brigádovala v jednej firme, kde som spoznala milého, aktívneho, usmievavého, pekného, ochotného, .... chalana. Namotával ma, a ja som si naivne myslela, že by z nás dvoch niečo časom mohlo byť. No čo sa nestalo, v posledný deň svojej brigády, keď on zrovna nemal smenu, tam prišla baba a predstavila sa mi ako jeho frajerka. Prišli sme teda na to, že nás ten chalan obe dobehol.
________________________________________
keby to bolo prvý krát, poviem si, že sa mi to už nestane a že si dám bacha. Ale stalo sa mi to už veľa krát a začínam pochybovať o tom, že ešte niekde existujú verný chlapy, ktorý si uvážene vyberajú svoje frajerky.