Vylej si svoje srdce

dara23

zuzka..nešiel bus čo sommal ním ísť..asi sa odstrelím..celu dedinu som prešla si 3 krát...od zastávky k zastávke..ale márne najbližší spoj ide až o 18.45..takže som to pekne dosrala...=((((((((

dara23

vedela som že v tom niečo bude....skús sa ho na to niako opatrne opýtať...že či ho niečo trápi..alebo tak...možno sa ti vyrozpráva..tažko povedať..ak ho nepoznám..ale aspon sa ho to opatrne skus opýtať..uvidíš..veľa štastia!ozvi sa ..

bobca

jedine co ma k tomu este prave napadlo ma k tomu este,ze asi 2 mesiace predtym ako to zacalo sa od nich odstahovala mama (on zije s rodicmi)..Ale nikdy spolu nemali nejaky doverny vztah..Vidite s tym nejaku potencionalnu suvislost v spravani ku mne.?

bobca

raz sme uz mali taketo obdobie..asi pred rokom,ze sme sa stale hadali..ale to trvalo kratko..par tyzdnov a nie vyse 2 mesiace ako teraz..A vtedy to prislo samovolne,bolo to z toho ze sme obaja bolo dost unaveny,on z roboty,ja som mala perne v skole a vrcali sme po sebe..Ale teraz je to ine..Lebo ja FAKT nie som nervozna,snazim sa byt mila,vsetko akceptuje a aj tak to je..A fakt neprisiel nijaky zlom..to sa pamatam..este sme bolo sami dvaja na chate oslavovat,bolo super..a par tyzdnov na to to zacalo.. Asi mesiac dozadu sme mali "dovolenku",boli sme tyzden spolu-vadili sme sa..a povedal mi ze u neho tie hadky sposobuju to,ze uz ma ma menej rad ako predtym.. Super pocit.. Odvtedy povedal,ze mal iba blby den,ze to nie je pravda,ze bol iba nahnevany..ze ma lubi.. ale stale ked sa hadame na to myslim..uz to zo seba nedokazem dostat..

dara23

..je to ťažké na jednej strane by si sa nema nechávať obmedzovať..ale zas ked ho má rada a si istá že s ním chceš prežiť svoj život...