Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rovnaká krvná skupina

Mima 111

prosim vas mne doktorka povedala, ze ja mam B- a priatel 0+ nemoze sa fakt nic stat ? lebo ze len si mozem vytvorit protilatky proti plodu

krvicka

aknitka
úplne súhlasim. Aj u mňa a manžela je to presne takto. Ja som 0 Rh negat. a manžel 0 Rh pozit. Po pôrode sa matke i dieťaťu pichá nejaká látka, dnes to už nie je problém. Horšie, resp. ťažšie je otehotnieť druhýkrát.

aknitka

jediný "problém" je ak je žena Rh neg. a muž Rh poz. ak bábätko bude mať Rh poz. môže mať žena problém s ďalšou tehotnosťou. lenže dnes existujú prostriedky ako všetky problémy minimalizovať, tak aby bolo všetko v poriadku. určite to neplatí paušálne, že kto má opačný Rh faktor tak ide mať postihnuté dieťa. pred pár dňami sa mojej sestre narodilo krásne dievčatko a ona je práve Rh neg. a manžel Rh poz. maličká je Rh poz. mali síce trošičku problém - dostala veľmi rýchlo dosť silnú žltačku (čo bolo vraj spôsobené práve tým, že Rh neg. matka porodila Rh poz. dieťa) ale všetko sa jej upravilo a je v poriadku.
ak má niekto postihnuté dieťatko určite to nie je len kvôli Rh faktoru.

nellya

Ja s partnerom sme obaja béčkaa momentalne som v 8.mesiaci.Pytala som sa na krvne skupiny lekára,tak ma upokojil,ze rovnaka krvná skupina partnerov nemá vplyv na plod.A pocas tehotnosti vam lekár robí testy,ale žiadny doktor vam s istotou nepovie,ci dietatko v brusku je postihnute alebo nie.Takze tak.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rovnaká krvná skupina - Fórum - ZDRAVIE.sk