psyllium

Help

prepsi- daj si ho rano na lacno.....ja to tak beriem a vtedy to mne funguje.
Ale ty by si si mala k tomu kupit aj probiotika.
Ja mam psyllium aj s probitikami.
A je dobre kombinovat to spolu.....ma to ovela lepsi ucinok.

prepsi

prave to ze mam problemy so zapchou aj ked uz skusam kadeco slivky, ovsene vlocky, kapustovu stavu, snazim sa jest zeleninu, nejest sladkosti, pijem 2-3 litre vody denne...a nejako to nejde....skusala som uz psylium a po co som ho brala som mala pocit ze to je este horsie ako bolo...a kedy vecer by som to asi mala zobrat?tesne pred spanim asi nie ze??

prepsi

prave to ze mam problemy so zapchou aj ked uz skusam kadeco slivky, ovsene vlocky, kapustovu stavu, snazim sa jest zeleninu, nejest sladkosti, pijem 2-3 litre vody denne...a nejako to nejde....skusala som uz psylium a po co som ho brala som mala pocit ze to je este horsie ako bolo...a kedy vecer by som to asi mala zobrat?tesne pred spanim asi nie ze??

prepsi

chcem sa spytat, mozno blbost ale....ked zoberiem psyllium vecer, a zapijem ho asi 3dcl vody....nebudem mat z toho zapchu?ma to taky ucinok? ked potom uz nic nebudem pit ?

- mira

Samotné psyllium nerieši problém, zmeň základ stravy v prospech zeleniny a potravín s vlákninou. Vylúč živočíšne a stužené tuky a bielkoviny a pečené, suché, tvrdé jedlá ktoré vysušujú stolicu a robia ju tvrdou.

lijana

mam problemy s vybprazdovanim a zacala som brat psyllium. je to uz strvty den, a nejako neucinkuje...mam cakat? brat to dalej? a upravi sa to ...alebo???dikes za odpoved:)