Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psyllium

inga22

Mne pomohli možno prvé tri dávky psyllia na vyprázdnenie sa. Potom už nie, užívala som ho naďalej, ale stále som bola nafúkaná a k zlepšeniu vyprázdenia mi to už nepomáhalo, tak som ho prestala brať.

meggy10

ja to pouzivam na hemeroidy a pomohlo mi to aj so stolicou, ja si to miesam kazdy den do jogurtu 2 kavove lyzicky a potom treba zapit s cca3 dcl vody.

ketlin

jooj ja mam teraz neviem ci zapchu ci co Vobec neviem len zrazu to zo mna neslo von:(( Boli ma konecnik,vcera mi z neho isla aj krv, asi to mam vsetko take zasusene,k som nafuknuta Som nestasna, co mam robit??? Myslite, ze mi ten psyllium plus pomoze?? Mam strach a velky..prosim pomozte mi...dakujem

januschka

Ahojte, ja uzivam psyllium uz velmi dlho, sem tam s malickymi pauzami a pomaha. Aj ked ho dlhsiu dobu neberiem a potom staci raz, ak to vezmem a je to citit. Akurat ma na tom stve to,ze mam z toho nafuknute brucho, tak preto tie pauzy. A pijem to len s vodou, cize si to nedavam do jogurtov a pod., hoc chut o nicom,ale da sa to. Kedysi som rano pravidelne stale pila-jedla lanove semena namocene celu noc vo vode a z toho ma az napinalo:)bolo to take tahave, taky maglajz:))

Tomasssok

Ahojte, uzivam Wellbutrin SR (postune sa uvolnuje v pribehu 8 hodin) rano a poobede. Kedy by bolo najlepsie uzivat psyllium? vecer, ci rano? ak si dam psyllium pred ranajkami, tak nehrozi to, ze sa budu tazsie vstrebavat vitaminy, mineraly atd. do tela? (ranajkujem ovsenne vlocky s ovocim a orechmi)pripadne vecer uzivam magnezium na lacno, cize kolko hodin pred al. po by som mohol brat psyllium?

vopred dik za odpoved

RNG

Charon, nie. Helikobakter sa da znicit roznymi antimikrobialnymi latkami, ako napr roznymi zinkovymi preparatmi, koloidnou striebornou vodou alebo klasicky, kombinaciou silnych antibiotik a preparatov obsahujucich bismuth

Charon

Dobrý deň....moja priateľka má Helicobacter pylori a chcel by som jej kúpiť Psyllium. Pomohlo by jej to nejak?...ďakujem

Charon

Dobrý deň....moja priateľka má Helicobacter pylori a chcel by som jej kúpiť Psyllium. Pomohlo by jej to nejak?...ďakujem

delphia

ja vam zienky tisko zavidim. mne psylium vobec crevami nepohne. dnes som si kupila susene slivky, tak uvidim, ci sa ocakavany efekt dostavi.

kaciatko7

mne uzivanie psyllia neovplyvnuje chut do jedla. ale na travenie, teda upravu stolice je dobre. pridavam aj lanove semiacka a najnovsie aj struhany kokos. psyllium vsak nemiesam vo vode, len ho zapijem vodou. predtym som uzivala 3PL denne, teraz len 1PL a ostatok riesim kokosovou muckou a lan.semiackami. len tie lan.semiacka treba pomliet, najlepsie len na 1 den, ucinkuju lepsie ako cele.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psyllium - Fórum - ZDRAVIE.sk