Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si poradiť so suchými vlasmi

Príspevok v téme: Ako si poradiť so suchými vlasmi
kiTuskHa

Mam suche vlasy, lamu sa a mam aj rozstiepene konceky:(..prosim poradte mi nieco na ich celkovu regeneraciu, hydrataciu...poradte co mate us odskusane a co naozaj pomaha:P..a prosim nepiste my ze si ich mam dat podstrihnut...lebo dost pomali rastu:( a som rada ze uz su tak dlhe ake su:D:D...no a este je pravda ze to, ako rychlo vlasy rastu je dane geneticky:((...?..da sa rast nejak potporit a zrychlit..??

motylik333

pre sisina: Ak chceš kaderníčku,ktorá by ťa ostrihala a urobila melír do 600 sk, tak vyhľadávaj skôr menšie kaderníctva(napr. vo vchodoch), tam sú primerané ceny a vedia ti vlasy spraviť naozaj pekne,teda aspoň ja mam s tým dobré skúsenosti. :)

zuzanna9050

bielka??to snad niee..asi si myslela zltka..najlepsia maska je niekolko zltkov,med a olivovy olej..das si potom vlasy pod sacok,uterak na to nech je teplucko.,co najdlhsie nech to posobi..min. 1 hodinu,,,uvidis je to super

sisina

Chcela by som sa spytat, ci nevie niekto z vas o nejakej fakt dobrej kadernicke/kovi, samozrejme v tej dostupnej, primeranej cene(do 500, max 600 Sk,-).
Som z Kosic a chela by som si konecne dat spravit nieco pekne a nejaky ten melir,lebo ten moj je uz velmmi odrasteny. Dakujem pekne

petiqa6

ahoj:) no urcite by som ti radila dat sa podstrihnut. kedze si chces nechat dlhsie vlasy, tak nemusis vela, staci len podstrihnut. ale kadernicka ti bude najlepsie vediet povedat, kolko by bolo vhodne odstrinut. tym sa ti vlasy ozivia, zbavis sa rozstrapkanych koncekov a budu bohatsie. a to, ze ti poamly rastu, myslim, ze nijako nezmenis. tak sa nedavaj nejako vyrazne strihat, vzdy len tie znicene konce. pouzivaj na vlasy kondicioner, vyzivujuce masky a taktiez vlasove zabaly, tie posobia velmi blahodarne na vlasy a vlasy sa dobre regeneruju:) co poznam, tak to je maska zo susenych listkov levandule ci brezy a levandula navyse podporuje rast a zanechava krasnu vonu:) vhodna je aj medova maska: dve bielka sa zmiesaju s dvoma lyzicami medu a niekolkymi kvapkami olivoveho oleja. tato maska vlasy ozivi a doda im pekny lesk.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si poradiť so suchými vlasmi - Fórum - ZDRAVIE.sk