Vnútromaternicové teliesko Dana

Príspevok v téme: Vnútromaternicové teliesko Dana
titi

Mam problem, po 7 rokoch som si chcela dat vybrat vnut.mater.teliesko danu,ale dr. nenasla tie vlakna ktore z toho trcia,lebo boli odstrihnute.Na sone danu videli cize je tam,len neviem ako mi ju vyberu a ci mi neposkodia maternicu a ci o maternicu nepridem ak mi tam dana zarastla.V pondelok sa idem zas ukazat a ak sa to nepodari idem do nemocnice.Ak mate skusenost prosim napiste.

vierka

áno,dá sa.A čo sa týka interrupcie,mala by byť bezplatná,lebo je to zlyhanie antikoncepcie,ale ak budeš pravidelne chodiť na kontroly,tak by sa nemalo stať.Stať sa to môže hlavne pri povytiahnutí Dany.Takže ak by si mala nejaké podozrenie,alebo ak by manžela či priateľa niečo pichalo,tak už aj na gyndu.

shantal

reagujem na príspevok titi z 12/2007, chcela by som sa jej opýtať ako dopadla s výberom DANY, lebo ja mám taký istý problém DANU je vidieť len na sone a mám obavy z jej výberu/ pravdepodobne operačne/ díky

vierka

Dík baby,že ste somnou.my vieme,o čom hovoríme.Tiež som veriaca ako som písala.A to,že užívam HAK je len ženské vajíčko oproti tomu,čo robia iní ľudia proti Bohu.Myslím,že mám omnoho viac bielých košieľok do neba,ako tých tmavých.Veď ľudia mi hovoria,že aj posledné dám zo seba iným.Kde môžem,pomôžem.Len toľko ,ROMAN.

gina30

Pre Romana: Neviem kolko mas rockov ale zarodok vznika spojenim muzskej a zenskej pohlavnej bunky. Pri kondome nemoze dojst k spojeniu tak co je na tom abortivne. Pri HAK nedochadya k ovulacii cize nie je co oplodnit opat tam nie je nic abortivne.Abortus je potrat!!! Ktory urobia kyretazou (vyskrab) alebo odsatim sliznice aj so zarodkom. Ved sme sa to ucili v skole ja si pripadam ako z inej planety o com to rozpravas???

tinka30

Nika tiez mam podobne problemy ako ty tiez mi nerobili vysetrenia hormonov, no neviem odkial si ale mna lekar teraz odoslal do endokrinologickeho ustavu do Lubochne a tam mi idu vysetrovat hormony. Skus sa informovat u lekara.

tinny

Roman vsetka antika posobi abortivne? Podla mna HAK zabranuje ovulacii. No to znamena ked vy chlapi mate "mokre sny" vsetky potencionalne deti vypustate do paplona a to nie je hriech? Z toho sa tiez spovedas. Pokial viem tak cirkev odsudila aj kondomy ktore zadrzuju spermie tak co je na tom abortivne??? Ja som veriaca ale niektore veci mi pridu cudne. Ako mam dodrziavat billingsovu metodu ked mam napr. zdravotne problemy a neda sa mi to vypocitat? Nedavno som videla reportaz o knazovi ktory veselo obrabal zeny a dievky vo farnosti, by ma zaujimalo kolko deti splodil, alebo kolko ich vystrekol na brucho a teda podla teba zabil. Treba sa zaoberat takymi vecami ale vidim ze o antike vies velmi malo.