obriezka

zuzana175

laky, 15 nemam urcite.pytam sa len pre moj zaujem.a zas som nevystriedala 10 partnerov,takze otazka je odovodnena.

nemo

mna by zaujimalo, ze co s tymi vasimi "cerstvo" obrezanymi vocasmi bude po takych dvadsiatich rokoch, ci si to stale bude niekto vychvalovat, a ospevovat?
Ma s tym niekto taku skusenost? hmmm...

Ja som sa zatial stretol len s lekarmi - podotykam, ze neobrezanymi - ktori to odporucaju, a tvrdia, ze je to vyhoda, ale sami by si to nedali spravit, lebo nemaju dovod....
A akaze je to vyhoda som este nepocul jeden jediny logicky a rozumny argument, ktory by ma skutocne presvedcil, ze to vyhoda je.... (neberiem tieto - je to lepsie, je to hygienickejsie - preco?, nemusis sa umyvat, maju to zidia a arabi, a nehromadia sa tam bakterie..... a podobne nepresvedcive kecy...)

Dnes sa radujete, lebo vydrzite mozno o nieco viac, ale zacnite sa zaujimat o to, ako dlho vam to bude trvat za desat rokov, a ci sa este kvalitne urobite???
A ked potom budete po 20 rokoch zhanat nieco na zvysenie citlivosti, lebo si zacnete uvedomovat, ze to bola blbost, tak si predstavte, ze nejaky lekarko vam odporuci analny sex, pretoze prdel je tesnesia... ako by ste sa asi citili? hm?

A pre kazdeho kto chce na tento moj nazor reagovat, Nech si najskor poriadne precita vsetku moznu dostupnnu literaturu, ktora existuje, aby tu nepisal zbytocne unahlene...
Treba si najskor vytvorit objektivny nazor, a ak to nieckto chce, len preto, ze druhy mu nakvaka sprostosti, nech si znici svoje telo...
Ale tu plati zasada 2x meraj a 1x rez milionkrat viac, pretoze sa to neda potom vratit spet.......

a ako clovek trpi, ked sa lekari zmylia v diagnoze? To ani pisat nebudem... v mojom pripade mali riesit zuzenu mocovu trubicu, no namiesto toho mi odstranili predkozku - navyse to sfusoval zasrany medik - a az potom prisli na to, ze som nemohol curat kvoli zuzenemu ustiu mocovej trubice, tak mi tam pchali mesiac hadicky... je mi z toho zle...

a sex? je jednoducho o nicom... dost casto sa mi stane, ze sa nespravim vobec. a ake vyhody z toho mam? ziadne, akurat by som sa nemusel aj 3 tyzdne umyvat, ale to by som uz asi posobil ako nejaky bezdomovec, pretoze by zapachal na 100 honov....

Najskor rozmyslajte, az potom konajte...

a pre damy na zamyslenie: Vam by sa pacilo mat klitoris sustavne obnazeny?

zuzana175

hehe,,to je pekne,ze sa tu vsetci medzi sebou bavite.ale stale nepoznam odpoved na moju otazku.a este podotazka,ale to nie je k teme. moze vyzerat zalud aj do spica?

panika

nemohla som to dopisat :). Cize podnebne pasmo, s tym spojene teploty a nedostatok vody a tym padom zhorsene hygienicke podmienky.Keby to aj priroda chcela -tak toto by zrejme zariadila trochu tazsie. Presne tieto iste dovody su aj dovodom na vylucenie urcitych druhov masa u niektorych nabozenstiev