Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako byt sexi?

Príspevok v téme: ako byt sexi?
foxy

Ahoj .. viete mi niektor poradit co robit ak sme sa s priatelom skoro rozisli kvoli debilinam ktore som ja robila a on mi povedal ze sa mu asi paci ine dievca .. potom to odvolal ze ma velmi miluje ja ho milujem tiez velmi nechcem o nho prist pre nejaku inu prosim neviete mi poradit ako by som mala bojovat aby na nu nemyslel zabudol .. viem ze on nieje do nej zalubeny len ze ho trochu ocarila lebo sa mu pcha do riti ale ja o nho vazne nechcem prist prosim poradte mi nejako

cicuuuuuuuš

fuha,tak ja si nemyslím,že keď niekto niekoho prezvoní a ten druhý mu odzvoní,alebo odpíše,tak že hneď podvádza...ja mám priateľa vyše 4 rokov a takisto ako jeho aj mňa prezváňajú iný ľudia a som rada,že nemusíme riešiť taký problém s dôverou...dokonca aj ja niekedy odzvoním jeho kamoškám, keď som pri jeho mobily a čo?=)...nerieš také hlúposti...zakiaľ je s tebou,tak si to vychutnávaj...horšie by bolo,keby si ty bola na strane tej,čo môže len prezváňať a písať sms a on by bol s inou,nemyslíš???Aj mňa to kedysi vytáčalo,keď ho nejaká prezvonila,alebo mu napísala,ale bez kamarátov a kamarátok sa tiež nedá žiť...nekaz si vzťah zbytočnosťami...

slniecko:)

na ilustraciu. mam dve spolubyvajuce,jedna ma to,comu chlapci vravia sexi - velke prsia,patricne to vyuziva,nosi vystrihy a minisuknicky.lenze nevie sa spravat prirodzene a vyzera to ozaj komicky ked sa snazi byt sexi. a druha spolubyvajuca,ta je zase pekna,postava v pohode,ale z nej ide jej osobnost a poviem vam,tato druha ma ovela viac napadnikov ako ta prva.OSVEDCENE!

shobian

moja mila tak toto sa mi uz stalo.pchala sa mu do zadku pardon za vyraz,mne tvrdil ze ma miluje,ale po dlhom naliehani od nej neodolal. potom to uz islo dolu vodou. bud si to vyjasnite vsetci traja naraz,ale musi jej on povedat ze mu to vadi,a musi to tak naozaj aj mysliet.lebo inak to neskonci dobre.

...sexy

muzi su debily koncim bodka...neuvedomuju si koho maju pri sebe a potom ked ho stratia,chcu ho s5 a my dievcata sme take mile super,ze mi im vzdy vsetko odpustime!!!

...

muzi su debily koncim bodka...neuvedomuju si koho maju pri sebe a potom ked ho stratia,chcu ho s5 a my dievcata sme take mile super,ze mi im vzdy vsetko odpustime!!!

klara12

ahoj foxy a koľko máš rokov vieš príde mi že si ešte mladá na to čo píšeš baby taký vzťah kedy budete niekomu kontrolovať telefón sms a hovory to je dosť o ničom stále ťa bude prenasledovať tá myšlienka, že s ňou môže písať al. volať a prezváňať a tým, že budeš kontrolovať ten tel. nič neporiešiš ked bude chcieť tak to urobí znova!!! a môže ti hovoriť čo len živne chce. ja som si podobným prešla expriateľovi vypisovali stále neaké mladé pipky a zo začiatku mi to aj ukazoval tak som to brala že je to ok potom jedna bola taká doťupná, že sa s ňou stretol ale samozrejme keby nechcel tak sa nestretne no my sme sa rozišli chalan je bez baby a je to už niekoľko mesiacov ale stále píše ak ma miluje atď ale to čo urobil si aj priznal je zaujímavé akí sú hrdinovia počas vzťahu a ked sa chceme rozísť alebo to aj urobíme potom vyplakávajú a prosia. vieš foxy asi je to tak u všetkých a vo všetkých vzťahoch sa niečo takéto nájde :((

moje

Veris, ved to je v pohode, ale aj tak by som sa pozrela, ci ju neodzvonil, si velmi dobra povaha asi. Ja nevravim, ze ta podvadza, ale treba to skontrolovat, nabuduce sa radsej presvedc. Lebo nechapem teda, ked ju neodzvonil, preco ti to nechcel ukazat.

foxy

tak ja mu verim vcera sme boli spolu vonku a som sa pytala nech mi ukaze hovory nie len tak z flipu a nechcel ukazat a potom som sa ho normlane milo spytala ze preco nechce ze mam podozrenie a tak ked nechce a on ze tam ma nerpijaty hovor od nej ale ze on neodzvonil .. ja mu verim .. ale najhorsie ze je to jeho spoluziacka :(

moje

A pokial ta tvoj frajer dopusti do telefonu a nema povymazavane sms, co asi nema, kedze vidis, ze mu vypisuje, tak podla toho musis vidiet, ze ci jej odpisal alebo nie, lebo keby jej odpisal, tak ta sms by na nieco nadvazovala od nej. A podla mna o nu zaujem nema, len mu robi dobre, ze ma niekto o neho este zaujem, ale mal by si uvedomit, ze ti to ublizuje a tiez sa jej nejak striast. Tolko moj nazor a drzim vam palce.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako byt sexi? - Fórum - ZDRAVIE.sk