Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

predlzenie vlasov

KitusiiQ

awojte..ja by som si ties cchcela dat predlzit vlasy..chcela by som take pramene okolo 50-60 cm...inak tie mikrokuzky...niekde som ccitala ze vraj v ciernych vlasoch ich dost vidno..:(.je to pravda??..myslite ze na cierne vlasy je lepsi keratin alebo nejaka ina technika..??..

luci: kebyse mi vlasky nerastu tak pomaly..tak to neriesim a pockam si na svoje dlhee..:D..urcite je to lepsie ako predlzene..kebyse mam svoje vlasy po pas tak ako ty..tak jasne ze by som ich za umele nemenila..:D:D..

sssuzana

www.predlzenievlasov.blog.cz
Predlzenie vlasov keratinom po dobu 3 mesiacov, 100 PRAMENOV, 100% VLAS,ZA 100 % NIZKU CENU A TO 11.000,-SK !!! Zavolajte a objednajte sa uz teraz na 0911845041 A KLIKNITE SI NA STRANKU www.predlzenievlasov.blog.cz kde sa dozviete viaco vlasoch a predlzovani !

luci

a prečo si nenecháte vlasy dorásť?
nieje to lepšie ked sú proste ,,tvoje,,
myslim že by s tým bolo omnoo menej roboti, ja mám svoje vlasy skoro po pás a nikdy by som nemenila za umelé

mira

cauko....ja mqm predlzene vlasy je to fajn citim sa celkom inak mozem si robit ucesi ake chem .....tak do toho kocky odporucam.......

carlota

ahoj..ja mam predlzene vlasy -mikrokruzkami, a som spokojna, stalo to cca 12tisic. keratinove spoje nieje tak vidno ako kruzky, ale kruzky su ovela lacnejsie a vlasy vydrzia aj dva roky ak sa posuvaju spoje obcas. v ba je vela kadernictiev, neviem ako v martine..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

predlzenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk