Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam mrtvy zub??pls poradte!!!

Príspevok v téme: mam mrtvy zub??pls poradte!!!
gin

prosim poradte,neviem ci mam mrtvy zuba alebo ho mam len citlivy.Ked som von a je zima tak citim akoby mi tam nieco praskalo,dost je to neprijemne,boli to.Alebo ke pridem z von a napijem sa niecoho tepleho tak ma to tiez boli.Nie je tmavsi ako ine zuby,normalne to nevidno,ale na fotke to trochu vidno,aj napriklad na takom osvetleni v nejakom bare,kde vam vsetko biele svieti tak tento zub mam uplne cierny,vyzera to ako keby som bola strbava.tak si nie som ista ci ho mam mrtvy alebo co s nim je??

gin

no k zubarovi chodim pravidelne,nosim strojcek.a nepovedal mi na to absolutne nic.ze asi je len citlivy.a ked si nan poklepem tak to neboli ale je to neprijemne...mna skor trapi to preco je tmavsi.a preco boli?a boli len v zime...inokedy nie

shobian

mas ho citlivy,tak zajdi k zubarovi,hm? tak ked si nanho z vnutornej strany poklopkas,boli to? vtedy zubari zvyknu vybrat nervy a az potom je zub mrtvy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam mrtvy zub??pls poradte!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk