tmave kruhy..

Príspevok v téme: tmave kruhy..
cefte

Prosim,neviete nahodou poradit co sa tyka tmavych kruhov pod ocami??nemam ich z nedostatku spanku ani zleho pitneho rezimu,zdedila som ich,akurat ma trapi ze ked som bola mala tak som ih nemala a teraz hej,neviete nahodou o nejakom zosvetlujucom ocnom kreme,teda ja si mylsim ze by taky mohl byt,ked su aj kremy na pigmentove tmave skvrny tak by mohol byt aj nejaky na kruhy pod ocami,neviete o nejakom?alebo o niecom co by ich zosvetlilo?okrem korektorov,make-upu,a pudrov

ja20

v slovenke som nasla toto> efekt tmavych kruhov moze vyvolat aj poloha v spanku. ak lezite v noci dole tvarou rano ju mozu zdobit kruhy pod ocami.ak je na vine genetika pomoze vecerne masirovanie tmavych miest mandlovym olejom. dalsi trik vatove tampony namocene v ruzovom oleji alebo mlieku. ak su z unavy staci si na par minut lahnut s nohami vyssie ako hlava. vraj co nezakryje mejkap, odstrania safranove obklady

Diamondmia

Otazka pre tych, co zdedili kruhy pod ocami: uvazovali ste o plastickej operacii? Pise 33 rocna sebavedoma mamina so zdedenymi kruhami pod ocami, ktora si dala marnotratny novorocny zavazok, vylepsit si vyzor. Kedze neexistuju nijake zazracne riesenia...Kto mi poradi najlepsie maskovanie,ktore neobsahuje korektor, puder alebo slnecne okuliare vyhra tuto diskusiu. Dufam, ze nestravite vela casu rozoberanim mojho sebavedomia...Prosim zamerajte sa na riesenie, lebo nielen CEFTE chce vediet, ako moze kruhy odstranit...S pozdravom, vasa v profesii aj v sukromnom zivote spokojna citatelka. (My nickname is Mrs. Curious), v preklade to neznie tak pekne,takze: moja prezyvka - Pani Zvedava.

mira

Pod očami je zóna, kde sa prejavujú všetky nezrovnalosti v práci obličiek.
Tmavé kruhy signalizujú, že sú ochabnuté a stagnuje v nich krv.

domko

mila cefte, je mi to strasne luto, ale uz si neporadime. Ja mam uz 32 rokov a tiez som zdedila kruhy pod ocami s ktorymi sa, zial, neda nic robit. Navyse som po starom otcovi zdedila aj velky nos, takze vyzeram ako krizenec Pinocchia a pandy. A k tomu kriva chrbtica... Ludia si na to zvykli a beru ma taku, aka som. Vyhybam sa fotoaparatom a uz si z toho nerobim tazku hlavu. Je pravda, ze ma to viac trapilo, ked som mala dvadsat. Pridu ine starosti - praca, rodina, partnerske vztahy, deti... Tak sa skus sustredit na ine veci a nevsimat si tie kruhy pod ocami. Mame vsetci dost starosti a keby sme si z kazdej robili "tazku hlavu" coskoro by nam praskla a rozletela sa na cimpr-campr. A nezabudaj, ze cim viac starosti, tym viac vrasok a sedivych vlasov.
Prajem vsetkym nadherny den!

frida

no, cefte, ja mam rovnaky problem. tiez som to riesila svetlejsim makeupom a korektorom. ale pravda je taka, ze to stale vidiet. pocas dna sa este aj ten make up pozotiera a vecer vyzeram ako sova. no a takisto sa mi koza pod ocami skor vysusa, hlavne teda po pouzito roznych korektorov. teraz to nechavam tak, resp. len bezny make up, ako pouzivam na zvysok tvare.

cefte

Viem rozlisit medzi maskovanim a riesenim problemu.Viaceri tu napisali aby som pouzivala korektor alebo make up ako RIESENIE problemu,ale na zaciatku som napisala ze by som poprosila radu ohladom nejakeho zazracneho zosvetlujuceho pripravku kt.zda sa neexistuje,a nie ohladom korektorov tie pouzivam kazdy den a aj tak vemi nefunguju,uplne sa to nezakryje a vyzera to priserne,navyse koza pod ocami je velmi tenka a citliva a uz sa to na tom aj odraza,robia sa mi vrasky aj ked sa odlicujem kazdy vecer,a cez den ked som doma sa nelicim.Cize nepovazujem za riesenie problemu za si ich budem 30 rokov prekryvat korektorom.A navyse mam predpoklad ze v 25 budem mat pod ocami vrasky ako keby som mala 40!ale jasne...kazdopadne dakujem za rady

Alternativa

Ahoj Cefte,
naozaj neviem, aka si mlada :o). Ale asi nie si dost "stara", aby si odlisovala medzi riesenim problemu a jeho maskovanim. Ty si sa pytala a viaceri Ti napisali svoj nazor - pocnuc moznym problemom s ladvinami a konciac krycimi kozm. pripravkami. Jasne, ze si vyberies podla svojho rozhodnutia. Prajem Ti, aby bolo to rozhodnutie spravne :o)