tmave kruhy..

Príspevok v téme: tmave kruhy..
cefte

Prosim,neviete nahodou poradit co sa tyka tmavych kruhov pod ocami??nemam ich z nedostatku spanku ani zleho pitneho rezimu,zdedila som ich,akurat ma trapi ze ked som bola mala tak som ih nemala a teraz hej,neviete nahodou o nejakom zosvetlujucom ocnom kreme,teda ja si mylsim ze by taky mohl byt,ked su aj kremy na pigmentove tmave skvrny tak by mohol byt aj nejaky na kruhy pod ocami,neviete o nejakom?alebo o niecom co by ich zosvetlilo?okrem korektorov,make-upu,a pudrov

lenkalienka

No ja som uz vyskusala par kremov na kruhy pod ocami a nic nepomohlo, aj sacky od caju.. skusim este ten krem co pise 5ka, mozno...Ja zase tie kruhy nemam hnede, ale modrofialove, vyzera to dost hrozne, bez korektora ani nejdem von, ale aj s nim to vidno a nemam ich od narodenia, ale dakych 6,7 rokov...napiste este niekto ak vam nieco pomohlo.Dik

bozeeeeee

a mozem sa ta spytat 5ka..ze na co to pouzivas?na tmave kruhy alebo na vacky?lebo ja vacky nemam.a ak mas ty tmave kruhy z toho napr.ze sa malo vyspis a das si ten krem a zabere ti tak,mne akoze nezabere vobec...ja mam tam tie kruhy v jednom kuse...

5ka

Ja pouzivam krem Garnier na vacky a kruhy pod ocami, a funguje mi to. Stal okolo dvesto korun, a je v takej zelenej tenkej tube, a mozem povedat, ze mi pomaha.

bozeeeeee

nechapem co tu vkuse trepete ze nemozu byt kruhy dedicneho charakteru!doktor mi povedal ze mozu byt!vela spim dobre papam,vela jem a som zdrava!a mam kruhy,teda tmavu pokozku po ocami!a je to pigment,nie je to od obliciek ani od pecene...proste haldam lepsi a ucinnejsi prostriedok ako korektor,musi nieco existovat!ved ked uz vedia klonovat a transplantovat tak ze by na toto nic nebolo????????????och

karolinka:)

Ahojte, mam 17r a problem tiez s kruhami, pytala som sa dr. ze preco? a moze to byt aj ked mate problem s oblickami ja ho mam takze jedine dermacol :)aj to tonu lebo je to vidno :(

ada456

pre mrtvolka
nieje to neaka extra rada ale skus si prefarbit vlasy na svetlejsie a tym sa opticky zosvetlia kruhy pod ocami mne to pomohlo...ale kedze nemas asi ziadne zdravotne problemy moze to suvisiet aj s nedostatkom spanku...taze veeeela spaaat :-D ....aj zdravo sa stravovat ;-))

ada456

pre jany
no to je ta chyba ze v noci nespis....a to je hlavna pricina noc nieje napracu ale na odpocinok teda spanok...a myslim ze prvorade je zdravie ako praca aspon podla mna takze ak sa chces zbavit vpadnutych oci a kruhmi pod ocami treba spanok minimalne 6hodin...

jany

Ludia .. mam taky problem, a sice uz asi rok robim len v noci a v poslednom case som zacal mat nejake vpadnute oci. Moze to byt tou nocnou pracou?? Ako to mozem vratit znovu do normalu/bez chyrurgickeho zasahu..viem ze tam ide o ubytok tukoveho tkaniva pod okom...mal by som teda pribrat ?? vazne neviem preto by som vas velmi rad poprosil o pomoc..kazda rada bude dobra ..dik :))