Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zabudnuta tabletka...prosim poradte

Príspevok v téme: Zabudnuta tabletka...prosim poradte
melania

Antik. tabletky uzivam uz 6 rokov v obvyklom case 19:00.su antiovulacne. Vcera sa mi po 1. krat stalo, ze som na nu zabudla. s priatelom som mala vcera sex o 15:30. To, ze som nevzala vcera tu tabletku, som zistila az dnes na obed.mozem urcite vylucit, ze nie sm tehotna??? pretoze sa iba obavam toho, ze ak som v tom a budem nadalej uzivat antiko, moje dietatko bude postihnute. preto stale vaham, ci urobim dobre, ak dnes o 19:00 vezmem tabletku. Co si o tom myslite??? Dakujem

1bambulka14

tu zabudnutu tabletku uži hned vtedy, ked zistiš, že si ju zabudla užit a potom pokračuj dalej v uživani tabletiek, aj ked by si mala užiť 2 tabletky za sebou...myslim si, že by si nemala byt tehotna, ved sa ti to stalo prvy-krat...ale ak si mala plodne dni, tak by som sa asi trochu obavala...

najd

ja by som si ju urcite vzala.....podla mna je tam nejaka pravdepodobnost ze si mohla otehotniet ale skor mala, lebo predsa len ked si predstavis kolko zien aj po vysadeni tabletiek nemoze dlho otehotniet.......inac aj mne sa to uz stalo zopar krat ze som nezobrala tabletku a stael nic, ale uz sa musim polepsit;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zabudnuta tabletka...prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk