Sex zo ženatým mužom

Príspevok v téme: Sex zo ženatým mužom
bojim sa

Mam 17 a som zalubena do ženateho chlapa jeho manželstvo sa rozpada a ja som trošku k tomu dopomohla,je to laska a ta laska je opätovana,zalubili sme sa do seba ,bozky a potom aj sex,ale je tu problem milovali sme sa bez ochrany a ja mam obavy že som "v tom". Čo mam robit? Mam ist k doktorovi? Nikdy som tam ešte nebola,a mame to povedat nemôžem sme velmi katolicka rodina (hlavne moja mama)

peggy.hen

Bojim sa: Ked sa mate tak radi,tak do nho nahuč nech da na rozvod a nech sa rozvedie.Lebo takto s nim chodit,nemaš v nom 100% istotu,vieš môže sa stat že raz ozaj zostaneš tehotna,a On sa vrati ku svojej žene,ktora ma asi slabu chvilu...a vieš aky su chlapy,čo prave namaju doma....hladaju inde...a hladaju mlade 14-17-nást ročne slečny.ktore nevyzeraju ani na svoj NAST vek....:-)))

sona_42

tina 333 - gratulujem -ale to je velky rozdiel chodit s rozvedenym, a spavat so zenatym,ktory sa akosi dlho rozvadza..ale je ihned ochotny so mnou utekat po antikonc.tabletu :-))))
Kebyze sa k tomu postavil ako rovny a milujuci chlap,ze ok,tak to poviem zene ze som sa zalubil a odchadzam od nej k svojej laske....boli to,ale je to ferovejsie,ako taketo hranie divadla a ublizovanie.V mojom okoli poznam velmi vela chlapov zenatych s detickami,ktori sa tvaria aki su vzorni otcovia a manzelia a popritom maju kazdy rok novu hlupu naivnu milenku /vyhliadnu si ich tak v maji,pri vychadzani zo skoly,najlepsie z dakeho ucilista,tie nemaju moc v hlave,hlavne nech maju poriadny obvod hrude..to citujem jedneho kolegu,tak mesiac,dva sa spravaju zamilovane a dobre sa vyskacu s nimi v posteli,ved su to este sexualne neskusene naivky....a ked zacne velmi otravovat a pozadovat...tak zacnu mat strasne vela prace a konci to,druhy rok si najde novu naivku./Takze, mile dievcata, pozor na takychto "zamilovanych" zenacov.

limetka caj

no pekne...nemam slova k tomu..nechapem kde je admin??? spi či čo? čo nevidi ake pekne slovička zo ,,slovnika´´ sa tu použivaju?! (pi..,ku..) to kde sme? inteligencia hlboko pod uroven!!! Forum je aby sa tu radilo a nie nadavalo atd.!!! Ked nechcem radit,a chcem len osočovat a nadavat tak chodte pekne na azet a tam to robte!!!

Gapko

sona_42

ved hej robim to iste co ty nepoznam vsetky faktory a posudzujem nie je ti to blbe? A u chalanou a bab to je ine

A to ze nebola u gynekologa nie je jej vinou ale tam viazne vychovat teda asi aj inkde ked sa o tom s rodicmi nerozprava

xsinty

hm tak to máš fakt blbé...necela by som byť na tvojom mieste ale držím ti palčeky, aby sa to vyriešilo a bolo to tak ako ty si momentálne želáš...

tina333

Éjha ludia,to su dnes témy,podla mna je to v dnešnej dobe normalne,nemam už NAST-rokov ale bola som na tom podobne,3 dni prehrmely a som tu živa, zdrava a štasta.Ked som mala 18 zalubila som sa do rozvedeneho ktory bol odomna starši 7rokov.Laska bola obojstranna,v tej dobe som ešte chodila na srednu a on chodil do prace.On počkal kym som doštudovala,a som sa za nho vydala mlada,sme spolu,a dufam že to nam vydrži ešte dlho dlho sme spolu už pomaly 4rok...BOJIM SA: neodsudzujem ta,naopak držim ti prsty. ====))))

Gapko

sona_42

No neviem ja som jej poradil lebo podla mna sa jej to zislo upozornil som ju ze nech dava pozor na neho ale podla mna tvoj pristup nie ze len nebol taktny ale bol strasne hnusny ty si jej pomoct nechcela len si jej vynadala smer jej neukazes takto a tvoj syn ma jednotku zo sloviny to je pekne gratulujem ja som nemal jednotky ale som spokojny lebo ma rodicia dobre vychovali a podla mna som sa dost dobre uplatnil znamky nie su vsetko a ani tvoja vychova asi nebude uplne dobra ked taketo pises {a ked to cita aj tvoj syn tak to je ubohe} podla mna v 17 sex je uplne normalna vec aj ked som v 17 este sex nemal a je to jej vec ci spi so zenacom alebo nie to ze to vacsinou nevychadza to je pravda ale ako aj pisala ty ho nepoznas tak neposudzuj.

moniqa87 ano vyzera byt zaslepena ale laska je taka najma u mladsich ako napr ako je ona ale neznamena to ze to nemoze vyjst

dajej neznamena ze si vybral volno a ze isiel s nou to ze sa chcel zbavit zodpovednosti aj ked vo vecsine pripadoch je to tak keby sa to mne stalo ze nahodou by sa kondom roztrhol a chcela by baba tabletku po tiez by som ju podporil a ak by chcela dieta tak by som ju podporil tiez lebo v 17 ide este o jej buducnost preto by som to akceptoval

Bojim sa este sa potom vyjadri ako si dopadla

{sorry za chyby ale nie som jednotkar z diktatov}

moniqa87

hmmmm... tazko takuto situaciu posudzovat, ale myslim, zeč najviac do cierneho trafila sona aj ked tu ironiu si mohla odpustit(no ale to je jedno)
nehovorim, ze mne sa to nikdy nemoze stat, ale fakt sa mi zdas zaslepena, lebo z toho co si o nom napisala sa aj mne zda, ze ta ma len na zabavu a nic viac a o tom, ze s tebou isiel gynekologovi si myslis, ze je dokaz lasky? to tam isiel pretoze sa bal aby nemal problemy, aby mal istotu, ze z toho nic nebude a tu tabletku uzijes tot vse...
inak sona, prosim ta neznizuj sa na uroven odsudzovania cloveka na zaklade pravopisu, vzdelanie totiz este nie je zarukou inteligencie(ved sa pozri do nasho parlamentu), len tolko...