Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spermie a ich zivotnost

Príspevok v téme: spermie a ich zivotnost
zuska

ako dlho dokazu spermie "prezit" v posve?doktorka vravela ze aj niekolko dni,ze aj vtedy su schopne oplodnit. Mam taky problem:beriem Hak,v pondelok som mala sex a v nedelu by som mala zobrat poslednu tabletku-lenze doberiem HAk uz v sobotu,lebo jedna tabletka mi spadla a uz som ju nenasla(takze mi chyba).Teda aby to bolo zrozumitelne- v pondelok sex, potom cely tyzden bez sexu a o den skor (sobota) skoncenie s HAKom (spravne v nedelu), nasleduje 7dnova pauza. tabletky uz potom neberiem. Je teda mozne, ze by bola moznost otehotnietked tabletky budem brat ale sex nebude?pochopili ste to a viete mi poradit?
PS:v "prirucke" pre Hak je napisane, poradit sa s lekarom, ale asi v takom pripade ked tabletka chyba a sex je???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spermie a ich zivotnost - Fórum - ZDRAVIE.sk