tak to jest,aky mate na to nazor? SAD

Príspevok v téme: tak to jest,aky mate na to nazor? SAD
deniska.15.k

Čo vy na to? Je to tak.Ma niekto z niečim takymto skusenosti? Nemusi byt až takyto EXtrem,ale menši eXtrem..TAk ZAČNEM::Moja naj-kamoška ktora mala 15rokov sa zalubila do ženača ktory ma 2 deti a on ma vyše 30rokov,zalubila sa do nho lebo sa jej pačil a že je šoferom SAD,jasne ze na konečnej ona nevystupila koza jedna (naschval) a oslovila ho,takto sa to stavalo čoraz častejsie,až raz on ju nepustil a stalo sa to,no mal s nou SEX,ja som si myslela ze bude nariekat ale ona povedala že sa maju radi a že už spolu chodia a že sa kvoli nej zo ženou rozvedie,chodoli spolu asi 1mesiac,on ju potom odkopol ako špinavu ponožku,a vyzerala ako ostatna Ku... pred nim aj jeho kamošmi šofermi SAD hanbi sa tam chodit do dnes je už tomu rok..pamiatka na cely život...

deniska.15.k

ja som jej chcela len pomôct,a poukazat tak na našich šoferov poctivich,čo robia ked ich nik nevidi,a chcela som vediet či mi tu nik nenapiše že aj jemu sa niečo podobne stalo.len to ktomu,davam vam za pravdu že som to zobrala trošku z ineho konca...kde to dat? na policiu,ako za znasilnenie? asi tažko ma 15r a sama to chcela,a viem že sa jej to pačilo (určite na 60%)

sasena44

no,t tohoto moze byt este pekna afera!staci,aby dal niekto tomuto soferovi,kto ho pozna,echo a ohen je na streche!fakt je,ze tymto sposobom si svojej naj kamoske nijako nepomohla,iba jej mozes velmi ublizit,ak to dajme tomu este nevedia jej rodicia-mali ste sa poucit a z tohoto prikladu si vziat urcitu skusenost a v buducnosti sa vyvarovat chyb!ta fotka dopomohla ku skaze obidvom stranam.

leaaa

ja si myslim tiez to iste ako Ouickie.. ved to je jasne ze sa nerozvedie. a ked ho tak drazdila tak co sa cuduje vecsina starych chlapov by hentak asi reagovala.. a ze ju odkopol? sak to je samozrejme.. ja mam tiez ako 15 ale sak hento..taka naivna... a ze chcela s nim sex...preboha sak to pomaly jej oco moze byt..

Ouickie

deniska.15.. co sa tak zastavas tej svojej kamosky??? mate 15 rokov, chcete byt silou mocou dospele.. obliekate sa vyzyvavo, same mejkapy, kratke sukne, chcete byt sexi a ked to takto dopadne tak nariekate.. ste normalne?? ved ste este deti preboha! a ked si myslite ze ste dospele, tak sa laskavo naucte brat veci ako dospeli ludia.. hchela mat s nim sex??? chcela... jej problem.. necital som nic o tom ze by ju znasilnil alebo nieco take.. a ze ju potom odkopol?? a co je na tom? normalna vec v dnesnej dobe.. vztahy sa zacinaju a koncia... to bola tvoja kamoska fakt taka naivnaa ze si myslela ze sa 30 rocny chlap kvoli nej rozvedie?? no zbohom... rozmyslajte trochu deti preboha! naco chodite do skoly? asi len z povinnosti.. laka vas svet dospelych ale nasledky niest, to uz nie... nech len narieka ta tvoja kamoska, tak jej treba.. nabuduce nech si najde slobodneho, alebo este lepsie chlapca v svojich rokoch... od teba bolo vrcholne skarede a sproste davat sem fotku toho vodica.. co sa ty do toho vlastne miešaš? kto ti dal na to právo?? kam to spejeme?? iba co som sa rozculil kvoli take hovadine :-/

Ouickie

deniska.15.. co sa tak zastavas tej svojej kamosky??? mate 15 rokov, chcete byt silou mocou dospele.. obliekate sa vyzyvavo, same mejkapy, kratke sukne, chcete byt sexi a ked to takto dopadne tak nariekate.. ste normalne?? ved ste este deti preboha! a ked si myslite ze ste dospele, tak sa laskavo naucte brat veci ako dospeli ludia.. hchela mat s nim sex??? chcela... jej problem.. necital som nic o tom ze by ju znasilnil alebo nieco take.. a ze ju potom odkopol?? a co je na tom? normalna vec v dnesnej dobe.. vztahy sa zacinaju a koncia... to bola tvoja kamoska fakt taka naivnaa ze si myslela ze sa 30 rocny chlap kvoli nej rozvedie?? no zbohom... rozmyslajte trochu deti preboha! naco chodite do skoly? asi len z povinnosti.. laka vas svet dospelych ale nasledky niest, to uz nie... nech len narieka ta tvoja kamoska, tak jej treba.. nabuduce nech si najde slobodneho, alebo este lepsie chlapca v svojich rokoch... od teba bolo vrcholne skarede a sproste davat sem fotku toho vodica.. co sa ty do toho vlastne miešaš? kto ti dal na to právo?? kam to spejeme??

bojko3

deniska: miri413 ma pravdu. a myslim si, že je to jej problém, ak by chcela ona niekoho varovat, mohla si to sama spravit ... neviem.. keby som bola na jej mieste, asi by ma to nepotesilo, keby o mne niekto pisal ( aj ked v dobrom umysle ) na webe .. !!!

deniska.15.k

ja viem že sa vola Sál a prve meno Marek,svina velka!!! toto urobit? ved to ani zvierata nerobia mädzi sebou...a my ludia...a chodiš ten smer? Košice-Milhost???

deniska.15.k

škoda že to nie je ta rozpravočka,bolo by to lepšie,je to bohužial realita čo sa mojej naj kamoške stalo :-( chodiš tym busom? vlatne poznaš toho človeka???

onix

ja mám asi taký názor, že niekto si vymyslel veľmi "peknú" rozprávočku...
PS: ale tým busom isto chodiť pred záverečnou nebudem...