Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skuste dat radu pre Nás ,, Zajace "

Príspevok v téme: Skuste dat radu pre Nás ,, Zajace "
hmmm the first

Caute Velmi ale velmi lubim s voju holku ja mam 18 ona 17 ale je len o 3 mes mladsia ako ja chodime spolu vyše roka Fakt velmi s alubime ma to iskro proste stale no a chceli by sme skusit sex skuste prosim dat nejake rady aby to bolo Bezpečné , nebolelo to , a aby to Fakt bolo bezpečné Dakuejm skuste hodit nazor dik

fernando

Juuuj chlanisko ja si pametam na prvy sex ale poviem ti bolo to fajn len musis ist na nu velmi velmi jemne skuste to zo slahackou ja som siel na to zo slahackou pekne a pomalicky tornado a potom si daj daky DUREX a mozes ist ale velmi velmi pomalicky ;) aj je este panna ak nie tak to iste ;) hh musis si to proste vychutna podla svojich predstav

fernando

Juuuj chlanisko ja si pametam na prvy sex ale poviem ti bolo to fajn len musis ist na nu velmi velmi jemne skuste to zo slahackou ja som siel na to zo slahackou pekne a pomalicky tornado a potom si daj daky DUREX a mozes ist ale velmi velmi pomalicky ;) aj je este panna ak nie tak to iste ;) hh musis si to proste vychutna podla svojich predstav

fernando

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skuste dat radu pre Nás ,, Zajace " - Fórum - ZDRAVIE.sk