Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 17 a ešte som nedostala krámy

Príspevok v téme: Mam 17 a ešte som nedostala krámy
michaella

mala som 17 rokov teraz v novembry a ešte som kramy-menštruaciu nedostala.vedela som že to dostanem neskôr,lebo moja mama mala svoje prve kramy v 15 a ja mam 17 a ešte nič,mam ist s tym ku gynekologovi? nebola som ešte nikdy, trocha sa bojim,a aj toho sa bojim že ma tam vykričia že som prišla neskoro.

Pauli000

12zuza12- pouzivaj to co ti je lepsie. Ja som zo zaciatku pouzivala len vlozky ale strasne mi to liezlo na nervy tak som presla na tampony a je to omnoho lepsie a na noc si davam vlozku. S tamponmi ani neviem ze mrchu mam :-) a pocas leta si neviem predstavit zeby som mala mat vlozku a vsetko zaparene... Ale kazdej zeny je to osobna vec co jej vyhovuje, co je pre nu lepsie a je to jej rozhodnutie :-) .

ja-pusate

ak nemas podvahu,tak je to zvlastne ze si to este nedostala,ja som tiez v 17 este nemala menzes(Mama mala 1. v 11 a segra mladsia v 14) ale ja som mala anorexiu a podvahu 37kg/152cm,vyzerala som na 11-12 a musela som podstupit hormonalnu liecbu v lubochni a az po spustacke tesne pred 18.narodeninami som to 1. raz dostala... isto by si mala ist na gyndu mozno ta tiez poslu na tu liecbu a dostanes to urcite

Nika 1233664

Mám 11 a mám krámy. Prvý mesiac to bolo ok ale druhý mám len hnedý výtok. Mám ísť doktorovi už v 11?

bibisa

no zaujmave prispevky tu su..ja si myslim ze to nema nic spolocne s tvojou mamou.je to vec vyvoja a organizmu.to ze jedna to dostane ked je prvacka na zakladnej a druha ked ma cat a nie nast tak to je uplne jedno.poviem ti len tolko ze kamoska mala jeden problem s rastovymi hormonmi a doktor jej povedal ze ak nedostane do 16 tak ma prist a doktor jej da inekciu na vyvolanie.takze si myslim ze by si tam mala ist a zistit co dalej.a myslim si ze by si sa nemala do predu bat s tych prispevkov.proste tam chod a zisti co a ako...a celkom ma to zaujma tak by si potom mohla dat sem vediet ze co ti povedal :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.