Mam 17 a ešte som nedostala krámy

Príspevok v téme: Mam 17 a ešte som nedostala krámy
michaella

mala som 17 rokov teraz v novembry a ešte som kramy-menštruaciu nedostala.vedela som že to dostanem neskôr,lebo moja mama mala svoje prve kramy v 15 a ja mam 17 a ešte nič,mam ist s tym ku gynekologovi? nebola som ešte nikdy, trocha sa bojim,a aj toho sa bojim že ma tam vykričia že som prišla neskoro.

veronika

moja sestra to dostala v 19!!!!!!!..tak sa prosim upokojte vsetky je to normalne..kazda sme nastavena inak...ja mam 15 a nemam ziadne prsia..co uz..kazdy mame iny problem..

jozefa

mam 17 a zatial som to nedostala...velmi sa bojim ze to nedostanem a nebudem moct mat deti...a do gynekologa sa bojim lebo nechcem vediet ten vysledok...vjem ze taky problem maju viacere...takze som s vami

nikus

ja mam 12 a menzes som uz dostala.vedela som ze to pride lebo setky zeny z rodiny to mali v 12.ked som to raz vecer zistila ze to mam nevedela som ako to poveda mame.no nakoniec som sa odvazila a vsetci sa z toho tesili :)

pubertiacka

Ja mám 14 a som vysoká a chudá. Bála som sa, že to nedostanem, ale keď vidím, že niektoré to dostali v 18-tich...už sa nebojím...a ty môžeš skúsiť gynekológa, ale ja by som tam nešla...

barbarka16

Teraz nedavno som mala 16. Nemam este vobec kramy ani velmi prsia. Aj ked sa venujem profesionalne plavaniu a modelingu, je mi strasne trapne, ze vsetky moje kamosky maju normalne prsia a ja nic.

1a2b3c

Ahoj Michaella, ja som menštruáciu dostala až v 18 -tich., to ma už mamina hnala na gyn. tak asi zo strachu som ju dostala. Potom som už nešla.

3martina3

Neviem, ci s tym BMI je to celkom pravda, mne uz x rokov vychadza, ze som podvyzivena a menzes mam od 12, pravidelne, ani raz nevynechal.

michaella

Meriam 169cmm. a važim 63 kil.na BMI mi vyšlo že mam 22.1 (normalna hodnota)neviem kde je chyba,začinam sa aj bat že tam dole nemam všetko tak ako ma byt,viem že moja kamaratka dostala svoju prvu menštruaciu 12rokov a ja mam 17r a nič...ani nevyzeram na 17 ale na 14r.. :-(