Mám anorexiu - ako sa z toho dostať?

herecka1041

pomozte mi...chcem schudnut.trpela som anorexiou,dostala som sa z toho,ale chcem opat zacat chudnut,len neviem ako...

iriska.

ahoj Betka, som rada, ze ta znovu vidim...hoci radsej by som na inej teme. Ako to vidis dnes? Co tvoje pocity a odhodlanie sa toho zbavit? Tvoje vacsie hodnoty, ktore su vnutri?ako sa na seba pozeras ako na osobnost, cloveka?

m.

Trdielko, to bolo pekné. Páči sa mi myšlienka:(citujem)ja som predsa inteligentny clovek a kvoli komu chcem vlastne vyzerat chudo?kvoli ludom na zastavke,v autobuse,na ceste,ludom ktori si ma absolutne nevsimaju a je im fuk ci mam 50 kil alebo 60 a povedala som si dost!
Presne, ten kto ťa má rád, ťa má rád za to aká si, ak ťa ešte bulímia nezmenila na podráždenú a apatickú

trdielko

dievcata,trpela som bulimiou vyse dvoch rokov.zacalo to kvoli tomu,ze som chcela byt stastna.chcela som byt oblubena a a obdivovana.a chcela som aby ma mali ludia radi a mysleli si ze som pekna.vracat som zacala ked som po navsteve v zahranici pribrala za 3 mesiace 12 kil.rozhodla som sa ze takto nic nedokazem a ze bezpodmienecne musim sa vratit na svoju povodnu vahu.lenze mi chudnutie neslo a tak som zacala vraca. a zrazu som chudla den za dnom,kilo za kilom.lenze nakoniec,ked som uz dosiahla svoju byvalu vahu,zabudla som ze som chcela len to a chudla som dalej.poviem vam,pokazene zuby,vyrazky na pleti,alergie zo zvratkov na ruke,kruhy pod ocami..vyzerala som otrasne ale neuvedomovala som si to.bola som len na seba hrda,ze ako mi krasne padaju nohavice a vytrcaju kosti.a potom zrazu,neviem co sa stalo,pozrela som sa do zrkadla,na svoj zniceny vyzor a uvedomila som si,ze som blazon,ze soi ublizujem a vlastne neviem preco.uvedomila som si,ze uz nechcem vracat.ze uz ma to nebavi.ze ja som predsa inteligentny clovek a kvoli komu chcem vlastne vyzerat chudo?kvoli ludom na zastavke,v autobuse,na ceste,ludom ktori si ma absolutne nevsimaju a je im fuk ci ma 50 kil alebo 60.a povedala som si dost.odvtedy je to uz vyse roka co som nevracala.hoci mi niekedy napadne ze by som chcela byt chudsia ale hned tie myslienky zazeniem,lebo viem ze som hodnotny clovek a uz nechcem aby ma druhi lutovali.uz chcem len normalne zit.

betka20

ethel dokazala? ved som nic nedokazala, len som prestala vraciat a jest ...nic viac moje myslenie sa nepomohlo ani o mm k lepsiemu to je take iste stale sa nenavidim myslela som si ze sa mam radsej no nie to klamem len samu seba ak to hovorim....
kyblik: ked som bola chora chcela som sa vyliecit a aj som prestala vraciat no myslenie nic...a uz mi to chyba je to chore viem ale chyba mi to co som robila pred tym
nikto von uz od februara aj ked som od vtedy 3 krat vracala ale iba 3
a dovod ano iba ta vaha nic viac

ethel

Ahoj Betka...a tak som sa už potešila,keď si sa neozývala,že si OK...zváž si,či sa ti oplatí pokaziť to,čo si doteraz dokázala!Ja ti stále držím palce!

kyblik

tohto sa obavam aj ja, chcem s tym skoncit, ale ak uvidim na vahe nejake nedovolene cislo tak ma porazi:(
betka, stalo sa nieco teraz v tvojom zivote co to mohlo narusit tvoje vyliecenie? ci naozaj len to postavenie sa na vahu?