Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sedimentácia 220/30

ethel

ono najlepšie bude,ak sa na to ešte opýtaš na gyn keď tam pôjdeš...lebo ja neviem,čo doktor napísal na žiadanku kultivácie..

tracy

takže ak som bola pred nejakým časom na kultiváciu a citlivosť, tak by som ich nemala mať, aj keď v krvi vyšli pozitívne, nie?

tracy

a bojím sa, že mám tie chlamýdie. aj keď neviem odkiaľ by som ich vzala.môže byť zvýšená sedimentácia kvôli chlamýdiam? a to mi brali krv na hematológií a mám ísť na gyn. na výter. ako dlho asi budem čakať? ja sa zbláznim :-(

ethel

tak to ti poviem na rovinu,že ide o preklep..malo tam byť 20/30..Sedimentácia je vlastne také "usadzovanie" krvičky v takej pipete,odčítava sa najprv kolko sa "usadilo" za prvú hodinu a potom sa odčíta za dhruhú hodinu,takže nie je možné aby si mala prvý výsledok vyšší(220) ako ten druhý(30).A ako druhé uvediem asi tolko,že väčšina pipiet nemá rysku nad 200..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sedimentácia 220/30 - Fórum - ZDRAVIE.sk