Bolesť sánky

Príspevok v téme: Bolesť sánky
katik80

Začalo to v júli 2007 bolesťou v okolí mrtveho zuba (6 vlavo dole), bolelo ďasno a zubar povedal vraj mi ďasno dráždi koreňová výplň.Vytrhnúť mi ho nechcel lebo RTG snímok bol OK a chcel čakať.Bolesti neustúpili dodnes a rozšírili sa už k poslednému zubu múdrosti až k šklbaniu v uchu. Nie sú stále, len sporadické buď na obed alebo v noci, ale keď začnú tak mi pomôže len tabletka. Príšerná bolesť, ako keby tlaky. Všeobecný lekár povedal vraj ide o neuralgiu,dal mi Coxtral,aj od bolesti a zápalu. Pri bolestiach mám chuť hned si dať zub vytrhnúť, ale neviem z čoho tie bolesti teraz sú. Prosím Vás máte podobné skúsenosti a viete mi niečo poradiť na koho sa mám obrátiť? Ďakujem.

Exrikxa

Jeden den ma bolel zub,na druhy den ma zacala boliet sanka,ale zub uz nie len ked si ho chytim,danku mam ju napuchnutu co to moze byt??bojim sa toho ze ma budu musiet operovat

m janík

asi predsa ide o zub,ale ak by išlo o neuralgie,na to je výborná akupunktúra,hneď po prvom sedení bolesti slábnú a po 3-5 sedení zmiznú

alti

Odporucam navstevu neurologa, pripada mi ako moznost zapal trojklanneho nervu, mozno uz chronicky. Je to velmi bolestive a velmi dolezite je vyliecenie /moznost ochrnutia casti tvare, oslepnutie - toto vsetko z mojej blizkosti poznam pri nelieceni/. To nie je strasenie, len nadobudnutie istoty, ze trojklanny nerv to nie je.